Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Евген Чолій: «Z» у Росії означає нуль

9 Вересня, 2022

Сьогодніга газета Кyiv Independent надоукувала статю Евгена Чолія:" «Z» у Росії означає нуль" з дозволу автора знайомимо і Вас...:

Були деякі припущення щодо того, що означає літера «Z» для Кремля і чому вона стала символом геноцидної війни Росії проти України.

Тепер ця «Z» явно означає нуль, отриманий Росією від війни проти України.

Перед повномасштабним військовим нападом Росії на Україну кремлівська дезінформаційна пропаганда прогнозувала, що Україна не зможе протистояти загальноросійській війні і буде розгромлена за кілька днів.

Однак початкові стратегічні плани Росії щодо швидкого захоплення Києва, повалення демократично обраної влади України та завоювання всієї України зазнали колосального фіаско, і російські війська або пішли з Київщини з порожніми руками, або зустріли там свою остаточну долю .

Для збереження обличчя Кремль тоді пропагував, що російські війська захоплять увесь Донбас до 9 травня, чого також не сталося.

Натомість Україна вже звільнила частину окупованих Росією територій і прямує до повернення Херсонщини на півдні України, що стане серйозним ударом по моральному духу російських військ.

Мабуть, найбільшим прокляттям для Кремля є те, що міф, який він так довго підтримував, а саме те, що Росія є наддержавою, який змусив багатьох західних лідерів і так званих експертів просувати політику умиротворення з Кремлем, був буквально зруйнований нинішніми Війна Давида проти Голіафа в Україні.

Результати, досягнуті українською армією, навіть змінили політику США на відкрите постачання Україні більшої кількості тактичної зброї, що вже негативно відчули на собі російські військові.

За останні півроку Збройні Сили України за повної підтримки українського народу продемонстрували, що Україна зрештою переможе у повній війні, розв’язаній Росією 24 лютого 2022 року, і поверне мир у Європу.

Осінні місяці стануть вирішальними у визначенні, якою ціною дістанеться ця перемога. Не лише для України, а й для Заходу. Чим більше західні країни коливатимуться, тим вищими будуть людські та фінансові витрати для всіх, оскільки Кремль перетворив газ, атомні електростанції, їжу, біженців та інформацію у зброю.

Щоб мінімізувати подальші страждання та руйнування, західні країни тепер повинні: (а) надати Україні необхідну фінансову допомогу та зброю, щоб дати Україні можливість запровадити заборонену для польотів зону та відкинути російську армію до українсько-російського кордону; і (б) посилити санкції проти Росії, щоб західні гроші не продовжували фінансувати геноцидну війну Росії проти України.

На даний момент це переважно питання політичної волі західних лідерів, яке визначатиме, як швидко і якою ціною Україна виграє війну, розпочату Росією, і таким чином забезпечить мир, стабільність і безпеку в Європі з позитивним глобальним впливом. .

Усвідомлення всіма того, що російське «Z» насправді означає нуль, отриманий Росією від неспровокованої війни проти України, має призвести до суттєвої підтримки України Заходом у ці критичні осінні місяці.

Євген Чолій
Автор: Евген Чолій
Євген Чолій є президентом неурядової організації «Україна-2050», у 2008-2018 роках був президентом Світового конгресу українців. Україна-2050 була створена з метою сприяння реалізації протягом одного покоління – до 2050 року – стратегії сталого розвитку України як повністю незалежної, територіально цілісної, демократичної, реформованої та економічно конкурентоспроможної європейської держави.

menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram