Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Іван ФРАНКО - поезії "Зів'яле листя", читає Олександр Биструшкін

17 Березня, 2021

«Зів'яле листя» «У Франка є прекрасна річ — лірична драма «Зів'яле листя». Се такі ліки, ніжні вірші, з такою широкою гамою чуства і розуміння душі людської, що, читаючи їх, не знаєш, кому оддати перевагу: чи поетові боротьби, чи поетові-лірикові, співцеві кохання і настроїв...»

Іван Франко. Інтелектуал на службі народу. Номінований на Нобелівську премію, вчений, поет-лірик – і водночас одержимий ідеями соціалізму й утилітарності мистецтва діяч. Він намагався повчати й виховувати – не лише націю, але й молодих авторок. Чому у збірці «Зів’яле листя» не йдеться про дружину Ольгу Хоружинську? Чи справді «Мойсей» – саме той центральний твір, який потрібно вивчати у школі? Як пишуть про Франка сучасні дослідники?

Автор проекту, режисер та виконавець - Олександр Биструшкін Композитор - Михайло Чембержі Передмова - Борис Олійник Портрет Івана Яковича Франка - Андрій Чебикін Поетично-музична композиція "зів'яле листя" У проекті використано тему романса Миколи Віталійовича Лисенка "Безмежне поле"

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram