Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Литовська кіностудія та міжнародний фонд "Українська друза" запрошують мультиплікаторів з Києва для спільної праці

21 Листопада, 2021

його величність випадковість та соціальні мережі познайомили мене з чудовою людиною художником постановником багатьох мультиплікаційних фільмів Валентиною Серцовою з Києва. І коли почув що такі талановиті люди не потрібні Держкіно України чи там іншим функціонерам що тіворять сужту у просторі культури, зрозумів настав час творити художню мультиплікацію. Знаєте мені й моїм внучкам надоїли на екранах компютерні страгила. Так захотілось мултфільмів мого дитинства, але в прочитанні сучаних дітей. То що за справу. пані валентина вже долучилась працює а я сьогодні на радіо оголошую тему короткого на 3-5 хвилин мультфільму Вакцина від Жадності, або прививка від жадності. Долучайтесь через Патріон хто чим може. приймаємо сценаріями, музикою, тектстами, в євро, доларах, фунтах, кронах, злотих, гривнях, а рублі тимчасово в нас не приймаються, тільки з однією умовою розглянемо коли хтось передасть всі оптом до одного, транспорт перевезти цей брудний груз в Україну на прививку віл жадібності організуємо.
Разом нас багото і Держкіно зможем подолати, а мультик сотворити й показати. До перемог!
Картини світлини для нових робіт від Валентини Серцової ( з особистого архіву використання ідей без згоди автора карається Небом та законами про плагіат, а глядач буде ігнорувати підробки. У нас оригінал.

Петро Олар -діректор кіностудії АРАТТАФІЛЬМ, продюсер, aratta.web@gmail.com


Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram