Підтримати

Притулки для переміщених осіб і безкоштовна їжа для тварин: як притулки можуть допомогти під час війни?

13 Березня, 2023

Початок тотальної війни Росії в Україні залишив тисячі тварин без даху над головою. Тепер обов’язок порятунку тварин лягає на волонтерів, які організовують притулки для тварин, вивозять їх і знаходять їм нових господарів.
Благодійний фонд «Shelter» активно підтримує тернопільських біженців. Спортивні клуби перетворили на притулки, імпровізовані притулки перетворили на офіційні благодійні організації.
Діяльність «Shelter»: з чого все починалося?
Фонд «Shelter» розташований у спортивному комплексі «Workout Hall» на вулиці Митрополита Шептицького, 4б. Наразі комплекс припинив свою основну діяльність і вже понад місяць є домом для постраждалих від війни. Чи відновлять діяльність спортивні клуби, невідомо.
Про свою волонтерську роботу Shelter розповідає в Instagram та Facebook. Щодня благодійна організація ділиться з передплатниками своїми досягненнями та життям і звітує про витрачені кошти. За три місяці вдалося допомогти тисячам переселенцям, які прибули до Тернополя. Волонтери працюють цілодобово. Бо щодня тут по декілька днів перебуває близько шістдесяти людей. Переселенці можуть мати в благодійному фонді своїх улюбленців, а про допомогу у вигляді ласощів для тваринок домовилися заздалегідь.
«Shetler» продовжує надавати допомогу не лише у Тернополі, а й у районах, які сильно постраждали від обстрілів. Нещодавно фонд надав Миколаєву та області гуманітарну допомогу, зокрема продуктами та предметами першої необхідності. Сюди входять предмети особистої гігієни та інвентар, предмети тривалого зберігання тощо. Приміщення, де знаходиться фонд, досить велике, тепле, з гарячою водою та душем.
БФ неодноразово звертався до відповідних тернополян через соціальні мережі. Оскільки Shelter намагається допомогти якомога більшій кількості людей і тварин, попит на певні товари та продукти зріс. З пропозиціями допомоги, які будуть надіслані в інші міста, ви можете телефонувати: 0960849901, якщо вам потрібна допомога чи притулок, будь ласка, телефонуйте безпосередньо в БФ Шелтер: 0937047178.
Де можна отримати безкоштовний корм для тварин?
Діяльність благодійної організації спрямована не лише на допомогу постраждалим внаслідок бойових дій, а й на допомогу домашнім тваринам.
Це один із небагатьох закладів у Тернополі, де можна побути з тваринами та доглядати за ними. Малечі надають благодійну допомогу у вигляді їжі та різноманітних ласощів. Частину привезеної з-за кордону їжі благодійні організації відправляють у зону бойових дій, а решту зберігають і передають у місцеві притулки для тварин, ветеринарні клініки та стерилізаційні центри.
Благодійність ГО «Ноїв Ковчег», соціальної ветеринарної клініки «Хатіко», БФ «Вірний друг» у Тернополі та містах Харків, Дніпро, Кобеляки, Гостомель та інші для чотирилапих Запропонували допомогу. Під час війни, як пише БФ Shelter, важливо не забувати про допомогу тваринам, особливо в районах активних бойових дій. На вулиці Шептицького, 4б та Будних, 12 у Тернополі можна отримати безкоштовне харчування для тварин.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram