Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

радіопрограма "УКРАЇНА -2050"

28 Липня, 2021

ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ ФАКТЧЕКЕРІВ FACEBOOK В УКРАЇНІ ПРО СПОСОБИ БОРОТЬБИ З ДЕЗІНФОРМАЦІЄЮ

Громадськa організація (ГО) «Україна-2050» провела 30 жовтня 2021 року онлайн-тренінг фактчекерів Facebook в Україні про способи боротьби з дезінформацією для учасників її Постійної міжнародної місії медіа-моніторингу щодо дезінформації відносно України та української діаспори в українській мові.

Цей онлайн-тренінг провели наступні два експерти у цій галузі:

● Руслан Дейниченко – Виконавчий директор StopFake; і

● Максим Скубенко – Редактор фактчекінгового проекту VoxCheck.

ГО «Україна-2050» хоче привернути увагу широкої громадськості та підвищити обізнаність суспільства про дезінформацію.

Тому цей онлайн-тренінг про способи боротьби з дезінформацією був записаний і його можна переглянути на цьому YouTube каналі ГО “Україна 2050”
Дезінформува́ння або дезінформа́ція (фр. des — заперечення, фр. information — інформація) - спосіб психологічного впливу, який полягає в намірі надання об'єктові такої інформації, яка вводить його в оману стосовно справжнього стану справ, та створює викривлену реальність. Поширення перекручених, не повних або свідомо неправдивих відомостей для досягнення пропагандистської, військової (введення противника в оману), комерційної або іншої мети. Треба приділити увагу базовій правдивій інформації. Люди мають знати правду.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram