Разом Ми з Вами допоможемо нашим воїнам, які потребуть лікувань та реабілітації в Литві, профінансуймо їх оздоровлення.

17 Червня, 2024  

Нас підтримали українські артисти з різних країн Європи, які готові приїхати хто з Великобританію, хто з Італії, а з України вже є черга бажаючих, щоб через арт терапією посіяти в душах воїнів - радість. Ось Володимир Смотритель, Народний арьтсь України,легенда з монотеатром КУТ в Хмельницькому виявив готовність приїхати з Лондона де зараз проживає і виступає зі своїми неповторними моноспектаклями. Він знає що слово то є добра зброя і вона так потрібна захисникам України. Він подав ідею , щоб на реабілітацію до моря брали воїнів з їх дітьми, чи навіть внуками, яких вони не бачили поряд вже більше двох років.


Леся Королик з слнячної Італії привезе до Литви вербу Тараса ,щоб посадити її біля памєятника Тарасу Шевченку у Вільнюсі де ін ним вчився малювати і писав ліричні вірші. З цим містом повязаний важливий період його життя бо саме тут до Тараса прийшло перше кохання і тут проявився його талант художника. Леся привезе крім верби яку посадять як живий пямєятник Великому поете України так і вона заспівалаає улюбені багатьма поколіннями укрпаїнські та італійські пісні.

Свій другий культурний фронт Василь Данилюк Народний артист України з Чернівець перенесе на берег Балтійського моря, Перш за все він заспіває оду подяки литовському народу який підтримує нас у всьому як на фронті так і на міжнародній арені і тут повертаючи здоровʼя українським солдатам. Василь виступатиме тут разом з своїм литовським поьбратимом Кестутісом Паулайтісом, композитором і виеонацем чудової музики з якою вони пісоля початку великої війн мали 5 концертів у філармонійних залах України, а на зібрані кошти разом з міжнародним благодійним фондом Українська друга купили автомобіль - позашляховик для ЗСУ. Біль та рани війни змушують їх відображати це у своїх творах.Та пісня "Заспівай солові " створена у співроаці литовських та українських митців звучить сьогодні у світі. До Литви Василь везе нову премʼєру пісні.

Лариса Недін - Заслужена актриса України, доцент Київського університету театрального мистецтва Карпенка - Карого лікуватиме словом і буде вести концерти які будуть благодійними і збиратимуть кошти на лікування воїнів ЗСУ. Ми всі разом триматимемо духовне небо Перемоги.

Всіх небайдужих запрошуємо на концерти в Литві, дати і місця в наступних публікаціях все залежить віл лозволів на виїзд наших акторів, Надіємось що їх шлях приведе до Перемоги яку чекає весь світ , а після вічного миру на Землі.
Долучайтесь , підтримуйте, донатьте ми робимо спільну справу.

Петро Олар координатор проекту

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram