Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Юрій Пересунько - талант журналіста помножений на сім нот

21 Березня, 2021
Юрій Пересунько - талант журналіста помножений на сім нот

Show Info

Hosted by: admin
Produced by: admin
Call in: +380665883778

Show Times

Timezone: UTC
Пн:
2:00 am - 3:00 am
[ - ]
9:00 pm - 10:00 pm
[ - ]

About the Show


ЮРІЙ ПЕРЕСУНЬКО -  талант журналіста помножений на сім нот

Мені дуже приємно представити авторський диск Юрія Пересунька “В день Юра”, що вийшов в рамках проекту “Нова Традиція”.

“Нова Традиція” –унікальне і, попри безкінечні розмови про занепад української пісні, несподіване явище в сьогоденній Україні.

Унікальне і несподіване не тільки тому, що майже всі пісні альбому були створені автором музики буквально на одному диханні протягом одного року нового тисячоліття.

І не тільки тому, що під одним музичним дахом зібрались прекрасні співаки різного віку, різних стильових уподобань, різних музичних напрямів.

А, перш за все, тому, що в процесі створення першого альбому, до якого долучились талановитий поет Олександр Шарварок, відомий композитор і продюсер Геннадій Татарченко, знані артисти і громадські діячі, народилася сама ідея “Нової Традиції” – творчої групи, своєрідної громадської організації, яка ставить собі за мету відродження слави української пісні, збереження її неповторної мелодійності, смислової вишуканості, входження її в контекст сучасної ритмічної і стильової музичної панорами.

Дати українській пісні новий імпульс у її розвитку – завдання “Нової Традиції”, до якого, як сподіваються його творці долучаться в подальшому й інші співаки,  композитори,  поети-піснярі.

Тільки таким чином можна перебороти музично-інформаційний прес з боку західного і російського шоу-бізнесу, який загнав нині українську пісню на естрадні задвірки не тільки світу, а й самої України.

Цей перший альбом “Нової Традиції” відкривається піснею на слова Василя Симоненка “Ти і я”, яку заспівав друг автора музики незабутній Назарій Яремчук. Це єдина пісня, яку автор написав дванадцять років тому і яка чекала свого часу.

Юрій Пересунько каже: “Мені здається, що я виконую заповіт Назарія. Він казав: тобі треба робити музику, ти можеш.

Я кидаю свій камінець до підніжжя нашої пісенної Говерли, пам’ятаючи, що все нове народжується з осмислення минулого.

Отже, друже ти взяв до рук диск, який посилає сигнал: будьмо вибагливими і вимогливими до того, що любимо, але душі для краси тримаймо відкритими.

Бо все минає і тільки справжня музика вічна!   

Оксана Білозір,  народна артистка України,

   

Прісвячуємо світлій пам'яті Олександра Шарварка

Шарварок Олександр Юрійович Народився 4 грудня 1944 року в смт. Баришівка на Київщині. Закінчив факультет журналістики Київського університету ім. Т. Шевченка (1967). Працював на журналістській роботі. Був, зокрема, відповідальним секретарем газети “Літературна Україна” (1977–1992), завідувачем відділу культури і мистецтва журналу “Київ” (2002–2004), а від 2004 року є заступником головного редактора журналу “Україна”. Член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України. Автор поетичних збірок “Міра вогню” (1980), “Тиждень райцентру” (1983), “Перевесло із маминих рук” (1987), “Піщаний зодіак” (1989), “Де ти був, Адаме?..” (1993), “Всесвітня історія” (1997), “Сліпий дотик” (1997), “Дощ” (2004), “Трикирій” (2005), “Транскрипція часу” (2005), “Послання старого” (2008), роману-паліндрома “Чар Драч” (2006), збірок есеїв “Дзвони. Три етюди про Тараса Шевченка” (1995), “Від Апостола до Яготина. Враження. Настрої. Версії” (2004), “Між полюсами. Павло Тичина у контексті та без” (2006). Автор проекту й упорядник колективного збірника “Тарас Шевченко в моєму житті” (2004).

 

Назва Слова / Музика
 Жінка і вогонь О. Шарварок / Ю. Пересунько
 І знову ти О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Київська величальна О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Кохання все прощає О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Криниці любові О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Ми вигадали світ О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Остання надія О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Сни не вертаються О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Спогад О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Травнева ніч О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Україно моя О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Що уперше було О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Я - твій таємний оберіг О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Я лечу... О. Шарварок / Ю. Пересунько

 

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram