Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Це програма яку творимо разом з Вами. Тему діалогу пропонуєте ви.

ЮРІЙ ПЕРЕСУНЬКО -  талант журналіста помножений на сім нот


Hа тисячі кілометрів від України, на Далекому Сході 1972 року молодий випускник факультету журналістики Київського держуніверситету імені Тараса Шевченка (на той час офіцер радянської армії) Юрій Пересунько поклав на музику прекрасний вірш Василя Симоненка "Ти і я". Можливо, це була б перша і остання його музична спроба, якби через десяток років доля не звела його з улюбленцем українців, співаком Назарієм Яремчуком. Саме у виконанні Назарія світ вперше почув цю пісню. Вона поклала початок міцній і нескінченній чоловічій дружбі. Нескінченній, бо, на глибоке переконання Юрія Пересунька, саме заповіт Назарія -- творити музику, а ще натхненна поезія Олександра Шарварка дали поштовх музичному "вибуху", який високо оцінили і професійні композитори, і співаки. Так з'явився пісенний альбом "Криниці любові" у виконанні популярних українських артистів.
Якщо перший альбом об'єднував пісні, виконані в традиційній для української сучасної естради манері, то "Переправа" стала своєрідним викликом безкінечним розмовам про те, що українського (українською мовою) шансону не може бути за визначенням. До цього альбому увійшли пісні – роздуми, балади, новели про життя, про тривоги сучасного світу, про ціну дружби і любові, про випробування, які випадають на долю людини, з якими вона мусить впоратися сама, попри всі спокуси і катаклізми. Автор текстів більшості цих пісень -- поет Юрій Терещенко.

Серед пісень, що не увійшли до цих двох альбомів особливо вирізняється українська тарантела --"Шева" -- пісня про українського хлопця, який став футбольною зіркою у київському "Динамо" і досяг найвищого успіху разом з італійським клубом "Мілан". (Пісня виконана українською та італійською мовами). Зараз пісня вдруге актуальна, бо Андрій Шевченко став тренером європейського клубу. Оригінальна мелодія з ліричним заспівом і динамічним приспівом відтворюють атмосферу багатотисячних стадіонів уболівальників. На конкурсі пісень про Київ була відзначена "Київська величальна", яка увійшла до окремого збірника..
Нині у творчому доробку автора близько 200 пісень на слова українських поетів, які чекають своїх аранжувальників і виконавців.

Пісні які є в ротації на радіо " Українська хвиля з Європи"
Назва Слова / Музика Альбом

А сад цвіте В. Шевченко / Ю. Пересунько
Вишенька Ю. Терещенко / Ю. Пересунько
Джигун С. Коваль / Ю. Пересунько
Електричка Ю. Терещенко / Ю. Пересунько
Емігранти Ю. Терещенко / Ю. Пересунько
Жінка і вогонь О. Шарварок / Ю. Пересунько
І знову ти О. Шарварок / Ю. Пересунько
Казино Ю. Терещенко / Ю. Пересунько
Київська величальна О. Шарварок / Ю. Пересунько
Коли зачиняться кавярні К. Гнатенко / Ю. Пересунько
Кохання все прощає О. Шарварок / Ю. Пересунько
Криниці любові О. Шарварок / Ю. Пересунько
Ми вигадали світ О. Шарварок / Ю. Пересунько
На сто возах Б. Ігор-Антонич / Ю. Пересунько
Не втікай від мене В. Крищенко / Ю. Пересунько
Остання надія О. Шарварок / Ю. Пересунько
Панянки гонорові Ю. Терещенко / Ю. Пересунько
Переправа Ю. Терещенко / Ю. Пересунько
Повторім слова Тараса В. Крищенко / Ю. Пересунько
Розмінна монета Ю. Терещенко / Ю. Пересунько
Руденька В. Крищенко / Ю. Пересунько
Сни не вертаються О. Шарварок / Ю. Пересунько
Спогад О. Шарварок / Ю. Пересунько
Сумний романс Л. Федорук / Ю. Пересунько
Ти і Я(Ну скажи - хіба не фантастично...) В. Симоненко / Ю. Пересунько
Травнева ніч О. Шарварок / Ю. Пересунько
Україно моя О. Шарварок / Ю. Пересунько
Український солдатик Ю. Терещенко / Ю. Пересунько
Шева Ю. Терещенко, Г. Пересунько / Ю. Пересунько
Що уперше було О. Шарварок / Ю. Пересунько
Я - твій таємний оберіг О. Шарварок / Ю. Пересунько
Я лечу... О. Шарварок / Ю. Пересунько
Як би ти знала О. Мороз / Ю. Пересунько
Як теплий дощ О. Довгий / Ю. Пересунько

УКРАЇНСЬКИЙ СВІТ Є ТАМ ДЕ Є УКРАЇЦІ... на радіо Українська хвиля з Європи,

Наше радіо з Європи про Україну та українців які творять Україну там де вони є, це Радіо, яке у вашому смартфоні. Засновниками стали Петро Олар, Київський прес-клуб Голова правління Юрій Пересунько та Міжнародний благодійнім фонд «Українська друза» в 2019 році. Зараз радіо та портал Україна - це українці поширють свої програми через інтернет на весь світ. Наше радіо сповідує ідею УКРАЇНА – це частка цивілізованого світу…
Зараз важливо, щоб досягти змін на перспективу та організувати українців світу на творення позитивного іміджу України у світі володіти інформаційним простором. Сучасні технології дозволяють створити реальну конкуренцію олігархічним ЗМІ, які масово скуповує Москва. Ми створили в Європі інтернет радіо «Українська хвиля з Європи», Портал «Україна плюс українці» є й інші креативні ідеї, що змінюють інформаційне поле у світі та Україні. Знаємо про Вашу небайдужість до змін на краще, до нових контактів зі світом в налагоджені економічних та культурно-туристичних взаємовідносин та бажання почути про свій край де народились де живуть рідні, його історію і культуру, щиро прошу Вашої меценатської підтримки та участі у наших проектах!
За нами не стоять жодні політичні чи бізнесові спонсори – ми спираємося лише на своїх слухачів, офіційних рекламодавців та грантодавців. Наше кредо – чесність, об’єктивність, патріотизм, збереження української мови, традиції, шанування людини - митця, творця, трудівника, які є найціннішим скарбом нації.
Наше радіо слухають в багатьох країнах світу так і в Україні. Слухайте й Ви за цим посиланням і якщо надішлете тексти, або хтось з бажаючих візьме участь в наших радіодіалогах, та донесемо правду про вас тисячам українців як в Україні так і в світах. https://radioukreurope.com/
Українська пісня - мелодійна, пристрасна, магічна, весела, бойова, загадкова, релігійна... Давня і сучасна, небесна і земна.Радіо Українська хвиля з Європи працює з власниками музики і пропонує 100% легальний продукт. Якщо ви є творцем або власником музичних творів і вважаєте, що вони не можуть бути доступними для безкоштовного прослуховування, будь-ласка, надішліть нам листа на скриньку arattafilm.web@gmail.com - і ми видалимо з сайту ваші доробки протягом 24 годин.
Radio works with music owners and offers 100% legal product. If you are a composer or a music owner and consider your music compositions not to be permitted for free listening please send and your compositions will be removed within 24 hours.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram