Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Це програма яку творимо разом з Вами. Тему діалогу пропонуєте ви.

ЮРІЙ ПЕРЕСУНЬКО -  талант журналіста помножений на сім нот

Мені дуже приємно представити авторський диск Юрія Пересунька “В день Юра”, що вийшов в рамках проекту “Нова Традиція”.

“Нова Традиція” –унікальне і, попри безкінечні розмови про занепад української пісні, несподіване явище в сьогоденній Україні.

Унікальне і несподіване не тільки тому, що майже всі пісні альбому були створені автором музики буквально на одному диханні протягом одного року нового тисячоліття.

І не тільки тому, що під одним музичним дахом зібрались прекрасні співаки різного віку, різних стильових уподобань, різних музичних напрямів.

А, перш за все, тому, що в процесі створення першого альбому, до якого долучились талановитий поет Олександр Шарварок, відомий композитор і продюсер Геннадій Татарченко, знані артисти і громадські діячі, народилася сама ідея “Нової Традиції” – творчої групи, своєрідної громадської організації, яка ставить собі за мету відродження слави української пісні, збереження її неповторної мелодійності, смислової вишуканості, входження її в контекст сучасної ритмічної і стильової музичної панорами.

Дати українській пісні новий імпульс у її розвитку – завдання “Нової Традиції”, до якого, як сподіваються його творці долучаться в подальшому й інші співаки,  композитори,  поети-піснярі.

Тільки таким чином можна перебороти музично-інформаційний прес з боку західного і російського шоу-бізнесу, який загнав нині українську пісню на естрадні задвірки не тільки світу, а й самої України.

Цей перший альбом “Нової Традиції” відкривається піснею на слова Василя Симоненка “Ти і я”, яку заспівав друг автора музики незабутній Назарій Яремчук. Це єдина пісня, яку автор написав дванадцять років тому і яка чекала свого часу.

Юрій Пересунько каже: “Мені здається, що я виконую заповіт Назарія. Він казав: тобі треба робити музику, ти можеш.

Я кидаю свій камінець до підніжжя нашої пісенної Говерли, пам’ятаючи, що все нове народжується з осмислення минулого.

Отже, друже ти взяв до рук диск, який посилає сигнал: будьмо вибагливими і вимогливими до того, що любимо, але душі для краси тримаймо відкритими.

Бо все минає і тільки справжня музика вічна!   

Оксана Білозір,  народна артистка України,

   

Прісвячуємо світлій пам'яті Олександра Шарварка

Шарварок Олександр Юрійович Народився 4 грудня 1944 року в смт. Баришівка на Київщині. Закінчив факультет журналістики Київського університету ім. Т. Шевченка (1967). Працював на журналістській роботі. Був, зокрема, відповідальним секретарем газети “Літературна Україна” (1977–1992), завідувачем відділу культури і мистецтва журналу “Київ” (2002–2004), а від 2004 року є заступником головного редактора журналу “Україна”. Член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України. Автор поетичних збірок “Міра вогню” (1980), “Тиждень райцентру” (1983), “Перевесло із маминих рук” (1987), “Піщаний зодіак” (1989), “Де ти був, Адаме?..” (1993), “Всесвітня історія” (1997), “Сліпий дотик” (1997), “Дощ” (2004), “Трикирій” (2005), “Транскрипція часу” (2005), “Послання старого” (2008), роману-паліндрома “Чар Драч” (2006), збірок есеїв “Дзвони. Три етюди про Тараса Шевченка” (1995), “Від Апостола до Яготина. Враження. Настрої. Версії” (2004), “Між полюсами. Павло Тичина у контексті та без” (2006). Автор проекту й упорядник колективного збірника “Тарас Шевченко в моєму житті” (2004).

 

Назва Слова / Музика
 Жінка і вогонь О. Шарварок / Ю. Пересунько
 І знову ти О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Київська величальна О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Кохання все прощає О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Криниці любові О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Ми вигадали світ О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Остання надія О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Сни не вертаються О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Спогад О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Травнева ніч О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Україно моя О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Що уперше було О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Я - твій таємний оберіг О. Шарварок / Ю. Пересунько
 Я лечу... О. Шарварок / Ю. Пересунько

 

УКРАЇНСЬКИЙ СВІТ Є ТАМ ДЕ Є УКРАЇЦІ... на радіо Українська хвиля з Європи,

Наше радіо з Європи про Україну та українців які творять Україну там де вони є, це Радіо, яке у вашому смартфоні. Засновниками стали Петро Олар, Київський прес-клуб Голова правління Юрій Пересунько та Міжнародний благодійнім фонд «Українська друза» в 2019 році. Зараз радіо та портал Україна - це українці поширють свої програми через інтернет на весь світ. Наше радіо сповідує ідею УКРАЇНА – це частка цивілізованого світу…
Зараз важливо, щоб досягти змін на перспективу та організувати українців світу на творення позитивного іміджу України у світі володіти інформаційним простором. Сучасні технології дозволяють створити реальну конкуренцію олігархічним ЗМІ, які масово скуповує Москва. Ми створили в Європі інтернет радіо «Українська хвиля з Європи», Портал «Україна плюс українці» є й інші креативні ідеї, що змінюють інформаційне поле у світі та Україні. Знаємо про Вашу небайдужість до змін на краще, до нових контактів зі світом в налагоджені економічних та культурно-туристичних взаємовідносин та бажання почути про свій край де народились де живуть рідні, його історію і культуру, щиро прошу Вашої меценатської підтримки та участі у наших проектах!
За нами не стоять жодні політичні чи бізнесові спонсори – ми спираємося лише на своїх слухачів, офіційних рекламодавців та грантодавців. Наше кредо – чесність, об’єктивність, патріотизм, збереження української мови, традиції, шанування людини - митця, творця, трудівника, які є найціннішим скарбом нації.
Наше радіо слухають в багатьох країнах світу так і в Україні. Слухайте й Ви за цим посиланням і якщо надішлете тексти, або хтось з бажаючих візьме участь в наших радіодіалогах, та донесемо правду про вас тисячам українців як в Україні так і в світах. https://radioukreurope.com/
Українська пісня - мелодійна, пристрасна, магічна, весела, бойова, загадкова, релігійна... Давня і сучасна, небесна і земна.Радіо Українська хвиля з Європи працює з власниками музики і пропонує 100% легальний продукт. Якщо ви є творцем або власником музичних творів і вважаєте, що вони не можуть бути доступними для безкоштовного прослуховування, будь-ласка, надішліть нам листа на скриньку arattafilm.web@gmail.com - і ми видалимо з сайту ваші доробки протягом 24 годин.
Radio works with music owners and offers 100% legal product. If you are a composer or a music owner and consider your music compositions not to be permitted for free listening please send and your compositions will be removed within 24 hours.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram