Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

ТЕРОБОРОНУ ТРЕБА ЗРУШИТИ З МІСЦЯ

11 Лютого, 2022


Давно очікуваний закон про основи національного спротиву нібито офіційно запрацював. На ділі ж все складніше. Труднощі його впровадження йдуть зі столиці. Вже наступного сесійного тижня разом із колегами-народними депутатами плануватимемо зустріч з керівником територіальної оборони України, щоб налагодити механізм запуску та фінансування на місця.

В Івано-Франківську, Львові, Рівному, Волині та інших містах ще місяць тому розпочалися навчання зі стрільби та надання домедичної допомоги. Все це зараз робиться ініціативністю міських голів. Ще складніша ситуація з впровадженням територіальної оборони в районах. У країні кожен має мати можливість попрактикуватися. Головне – не боятися вчитися. Це дозволить бути впевненішими в собі, особливо в складних ситуаціях.

Оксана Савчук Народний депутат України

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram