ALINA PASH – Тіні забутих предків | Нацвідбір на Євробачення-2022

13 Лютого, 2022

Дивіться виступ Alina Pash на фіналі Нацвідбору на Євробачення-2022 з піснею «Тіні забутих предків».

Alina Pash здобула популярність після виходу синглу Bitanga у 2018 році. Має два сольні альбоми «Pintea:Gory/Misto», «розМова» та 2 мініальбоми — «Amerikraine Dream» та «Норов». Найпопулярніші відеокліпи: Bitanga, Oinagori, BOSORKANYA, N.U.M. та інші.
Переможниця в номінаціях «Артист року», «Прорив року», «Відео року» премій YUNA, Jager Music Awards, rap.ua, Aprize, Elle Style Awards.
Чи вдасться Alina Pash представити Україну на Євробаченні-2022 у Турині – дивіться у фіналі Нацвідбору: https://bit.ly/3HHJL4m

«Вотсап, Eurovision» з Alina Pash: https://bit.ly/3sE8gcb

"Ми звикли до іншої Аліни.. Але сьогодні ми оцінюємо не те, яким артист був у минулому, а саму пісню", – сказала Тіна і висловила захоплення перевтіленням співачки.
Alina Pash закривала фінал Нацвідбору. Пісня виконавиці "Тіні забутих предків" поєднує у собі вокал, начитку тексту та голосові прийоми, якими славиться творчість співачки. Перед фіналом Нацвідбору Аліна втрапила у скандал, який мало не обернувся дискваліфікацією через поїздки до окупованого Криму.

Україні пісня мурашить. Але чи промурашить людей, які будуть в Турині?

Не знаю. Мені зараз треба пройти національний відбір, і зараз моє найбільше бажання – щоб пісню відчули. Як би не було, потраплю чи не потраплю до Турина – я свою справу зробила. Я написала пісню, яка мені сьогодні вібрує максимально. Я відбуваюсь у той момент, коли я співаю. Це чудове відчуття, коли ти не шукаєш чогось, а вже відбуваєшся.

Коли я написала пісню, приспів був українсько-англійський, а от другий куплет, речитатив, я написала спочатку українською мовою. Про митців України, які вплинули на мій розвиток, і завдяки яким я стала ось такою, якою я є. Але згодом я його переписала. І скажу всім, кого цікавить чи буде повністю українська версія пісні – так, вона буде.
Під час вручення премії журі сказало такі прекрасні слова, що в мене аж знову виросли крила і я знову повірила в себе. Потім до мене підійшла жінка, яка організовує крутий фестиваль в Іспанії. Вона просто взяла мене за руку і сказала, що, Аліно, я не знаю про що твоя музика, та мені й не треба знати, я все розумію і без знання мови. І я розумію, що значить, усе працює. І коли я отримала премію, я була дуже щаслива. Коли я вийшла на сцену, з мене полився текст. Я не очікувала, що казатиму промову якусь. Я щиро дякувала за те, що вони побачили ідентичність, яку я відстоюю, яку я хотіла донести.

Я впевнена, що мої предки будуть зі мною під час виступу


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram