СЛОВО ТЕЖ ЗБРОЯ, А ПРАВДА, ТО ЗБРОЯ ПЕРЕМОГ....Працюємо для Вас та завдяки Вам, підтримайте нас !

Про Нас - читати тут: https://radioukreurope.com/pro-nas/

СЛОВО ТЕЖ ЗБРОЯ, А ПРАВДА, ТО ЗБРОЯ ПЕРЕМОГ, ПІДТРИМАЙТЕ РАДІО, ЯКЕ В ЄВРОПІ ЗАХИЩАЄ УКРАЇНУ... Всім зацікавленим у співпраці  з радіо Українська хвиля з Європи та порталом Україна – це українці,

УКРАЇНСЬКИЙ СВІТ Є ТАМ ДЕ Є УКРАЇЦІ... на радіо Українська хвиля з Європи,

Наше радіо з Європи про Україну та українців які творять Україну там де вони є, це Радіо, яке у вашому смартфоні. Засновано ГО Київський прес-клуб, Голова Правління Юрій Пересунько, директор Михайло Пересунько та журналіст Петро Олар за  підтримки Міжнародного благодійного фонду «Українська друза» в 2019 році і зараз поширює свої програми через інтернет на весь світ.         
Наше радіо сповідує ідею УКРАЇНА – це частка цивілізованого світу…
Зараз важливо, щоб досягти змін на перспективу та організувати українців світу на творення позитивного іміджу України у світі володіти інформаційним простором. Сучасні технології дозволяють створити реальну конкуренцію олігархічним ЗМІ, які масово скуповує Москва. Ми створили в Європі інтернет радіо «Українська хвиля з Європи», Портал «Україна плюс українці» є й інші креативні ідеї, що змінюють інформаційне поле у світі та Україні. Знаємо про Вашу небайдужість до змін на краще, до нових контактів зі світом в налагоджені економічних та культурно-туристичних взаємовідносин та бажання почути про свій край де народились де живуть рідні, його історію і культуру, щиро прошу Вашої меценатської підтримки та участі у наших проектах!
За нами не стоять жодні політичні чи бізнесові спонсори – ми спираємося лише на своїх слухачів, офіційних рекламодавців та грантодавців. Наше кредо – чесність, об’єктивність, патріотизм, збереження української мови, традиції, шанування людини - митця, творця, трудівника, які є найціннішим скарбом нації.
Наше радіо слухають в багатьох країнах світу так і в Україні. Слухайте й Ви за цим посиланням і якщо надішлете тексти, або хтось з бажаючих візьме участь в наших радіодіалогах, та донесемо правду про вас тисячам українців як в Україні так і в світах. https://radioukreurope.com/

Кошти з пожертв підуть на  розширення сервера та аренду хостингу, ми також заохочуємо авторів, коло яких розширюється, на технічну підтримку сайту, на платню технічним працівникам, редакторам, а також підтримку молодих виконавців у наших конкурсах та рейтингах "Краща пісня тижня", та «Згадай свій рідний край» разом з радіо «Українська хвиля з Європи.

Фінансову підтримку можна надіслати в Україні на рахунок:
На карткові рахунки з поміткою "Підтримка радіо":

Ощадбанк карта 516749991749005, або на рахунок засновника радіо Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Українська друза» рахунок в Ощадбанку: карта 5167803246324524 ( для швидкого зарахування на підтримку радіо, благодійна меценатська допомога), а також на банківський рахунок Благодійна організація «Міжнародний Благодійний Фонд « Українська Друза» р/р UA953563340000026003300824077 в Чернівецькому облуправлінню АТ Ощадбанк код банку 356334 код ЄДРПОУ 43166302 (згідно угоди про співпрацю - Боагодійна допомога на підтримку радіо)

За кордоном де є наші редакції та виробники програм:
Литва: UAB ARATTAFILM
LT77 7300010165857030 “Swedbank” AB SWIFT/BIC Banko kodas 73000 Konstitucijos pr.20A 03502 Vilnius. LT
Swedbank   LT777300010165857030 (banko kodas BIC-HABAL-T22) - UAB ARATTAFILM.Petro Olar

Про надіслані кошти повідомте на  e-mail: arattafilm.web@gmail.com
Вдячні за розуміння та підтримку
З повагою, Петро Олар,- засновник та Головний редактор порталу і радіо.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram