Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Про нас

Портал Україна - це українці створили ті, що повірили і несуть це у світ, що Україна там де ми є. Київський прес-клуб -його керівництво Юрій та Михайло Пересуньки, журналісти Петро Олар і Ганна Агішева та програміст Андрій Данілоф взялись за цю нелегку працю і зараз вже діє портал Україна -це українці, який обєднує інтернет. радіо "Українська хвиля з Європи та телебачення "Вікно в Україну" Блогерами цього порталу стали також Евген Чолій з Канади, Ігор Каганець, Юрій Пересунько, Алла Багірова та Роман Пересунько з України,Олександр Биструшкін з Чехії та Петро Олар з Литви- керівник порталу, та головний адміністратор.
Наше радіо з Європи, про Україну та українців, які творять Україну там, де вони є. Радіо - яке у вашому смартфоні.Радіо Українська хвиля з Європи та Київський прес-клуб мають добру репутацію та вже стали надійним джерелом інформації, організатором створюваної мережі. Ми готові творити нові та долучати вже діючі інтернет портали в мережі. Це дозволить об'єднаними зусиллями створити для громад діаспори віртуальні інформаційно-культурні центри. В європейських країнах це великий резерв для піднесення України в світі і дієва допомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Українська пісня - мелодійна, пристрасна, магічна, весела, бойова, загадкова, релігійна... Давня і сучасна, небесна і земна.Радіо Українська хвиля з Європи працює з власниками музики і пропонує 100% легальний продукт. Якщо ви є творцем або власником музичних творів і вважаєте, що вони не можуть бути доступними для безкоштовного прослуховування, будь-ласка, надішліть нам листа на скриньку arattafilm.web@gmail.com - і ми видалимо з сайту ваші доробки протягом 24 годин.
Radio works with music owners and offers 100% legal product. If you are a composer or a music owner and consider your music compositions not to be permitted for free listening please send  and your compositions will be removed within 24 hours. 
З нами можна звязатись через соціальні мережі: https://www.facebook.com/radioukr, та підписатись на каналі: https://www.youtube.com/channel/UCrRSZ719qQQvFdoSmtcyZdQ , а також Email:arattafilm.web@gmail.com
tel;Viber +37063233112 Петро Олар`

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram