Джуліо Ді Ніколаїс : Поради журналіські, історичні , але можуть стати і практичними

12 Грудня, 2023  

Якщо українцям вдасться перекинути свою армію в російське місце, де росіяни ще не розмістили свою армію, вони змусять росіян перевести свою армію з Донбасу і на Донбасі створиться більш вигідна ситуація для українців.

Але чи потрібно було Києву відкривати ще один «Кримський фронт», за межами Херсонського фронту, який проходить вздовж гирла річки Дніпро, рельєфний фронт, обхідний фронт?

NYT писав у ті самі дні, коли Washington Post, перезавантажуючи джерела в американській розвідці, чорним по білому писала: «Україна не зможе досягти головної мети наступу, ключового міста Мелітополя, мосту до Криму». . Причина такої оцінки? Це були б труднощі, з якими українська армія стикається, намагаючись подолати лінію Суровікіна, тобто набір російських оборонних споруд, що складаються з мін, окопів і бункерів, побудованих за останні два роки, а також з 2014 по 2022 рр. лінія, що обороняє окуповані території за Дніпром.
Ця оборонна лінія нагадує французьку лінію Мажино, укріплену прикордонну систему, побудовану у Франції (1930-37), або лінію Густава, яка була укріпленою оборонною лінією, створеною в Італії за наказом Гітлера 4 жовтня 1943 року під час італійської кампанії в Друга Світова війна..
Ці укріплені оборонні лінії були частково прорвані, але перш за все «обійдені» для досягнення перемоги та вторгнення до Франції у випадку французької лінії Мажино, а у випадку звільнення Італії від нацистського фашизму — лінії Густава.

Отже, історія вчить, що тактичний підхід до подолання ворожої укріпленої лінії полягає в обході її з флангу, що в конкретному випадку бойової карти війни Росії в Україні може призвести до перемоги, як це сталося в двох попередніх випадках вище, можна визначити зі словом «десантний десант» у Криму, тактика, яка дозволила б українській армії обійти лінію Суровікіна, побудовану росіянами, і вдарити армію Російської Федерації ззаду.

У цьому випадку Україні необхідно буде послідовно наводити ураження Росії в Чорному морі, знищивши 19 російських ракетних катерів. Слід посилити атаки українських безпілотників на порти Новоросійська та Севастополя, атаки, які нагадують героїчні італійські місії в Олександрії та Суді, здійснені рейдерами Королівського флоту Італії під час Другої світової війни, коли не було безпілотників і диверсій. у портах ворогів створювали дуже сміливі люди на спеціальних транспортних засобах, таких як тихохідні торпеди під назвою «Свині» або на МТМ під назвою «Барчіні», або просто ходячи по дну моря, «Гамма-люди».

Коли Генеральний штаб української армії і флоту оволодіє Чорним морем, тільки тоді він зможе здійснити маневр «в клещі», тобто вторгнення до Криму як сухопутним шляхом, за прикладом німецької армії восени, 1941 р. армії, яка не мала катерів, або морем із серією висадок на західних узбережжях півострова, як це сталося вчора ввечері в районі Оленівки, сприятливого району, рівновіддаленого від Херсонського фронту та порт Севастополь.
Ми пам’ятаємо, що армія союзників використовувала ту саму тактику в Італії, спочатку на узбережжі Сицилії, а потім у Калабрії (операція «Бейтаун»), потім у Салерно (операція «Лавина») і в Анціо, де вторгнення мало на меті обійти оборону Німеччини з флангу. лінію Густава та сприяти просуванню до Риму.

У поточній ситуації, якби в Криму був стабільний успіх, стратеги Путіна були б змушені відвернути цілі дивізії від лінії Суровікіна, щоб протистояти основним частинам української армії в Криму, і, отже, послабивши саму лінію Суровікіна, вони дозволили б лівому крилу армії Зеленського прорватися в окуповані східні регіони країни, ймовірно, легше дістатися до бажаних трьох міст Мелітополя, Бердянська та Маріуполя.

Джерело: http://www.romameeting.it/opinioni/ucraini-in-crimea-arrivano-dal-mare-per-aggirare-la-linea-surovikin--1427.htm

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram