Іван Дячук: моя книга «Вишиванка для кіборга» є мовний бронежилет патріота України

15 Лютого, 2024  

Столиця вишиванки Чернівці, шукає різні шляхи популяризація цього мистецтва що є генетичним кодом українців. В рамках Всесвітнього дня вишиванки у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбудеться презентація книги Івана Дячука «Вишиванка для кіборга», що відтворює сучасний образ незламного кіборга, воїна-захисника України.
Це вже друга книга автора (перша – «Легенда про кіборга», побачила світ у 2016 році). Кожен рядок книги пронизаний любов’ю до рідного краю, до Матері-України, яка сьогодні переживає суворі часи російської агресії, гібридної війни.
Як зазначено в анотації, книжка є сумлінною спробою переосмислення подій сучасності в позачасовому аспекті. Автор звертається до багатих традицій українського фольклору, майстерно вплітаючи в епічне полотно сьогодення елементи казки, легенди, билинного епосу.
«Вишиванка для кіборга» покликана виховувати підростаюче покоління українців в дусі любові до Батьківщини та готовності завжди захищати її. Патріотизм та активна громадянська позиція – головне завдання книги Івана Дячука. Вона буде цікавою і не залишить байдужими всіх – від підлітка до свідомо сформованої особистості.
У презентації книги візьмуть участь: Іван Дячук, автор та Василь Герасим’юк, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, член Національної спілки письменників України, український поет, літературний редактор видання «Вишиванка для кіборга»; Володимир Смотритель, народний артист України, режисер, директор Хмельницького монотеатру «Кут»; Віра Китайгородська, українська письменниця, журналіст, начальник управління культури Чернівецької ОДА; Борис Бунчук, доктор філологічних наук, професор, декан філологічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича; Леся Воронюк, українська письменниця, член Національної cпілки письменників України, журналіст, громадський діяч, засновниця та голова МГО «День вишиванки». Також представники Снятинської районної ради Івано-Франківської області, громадських молодіжних організацій, бібліотечні працівники, педагоги та студенти навчальних закладів Буковини.;

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram