Оріяна Доценко: Відчуття неповноцінності є природною нормою... Як це подолати?

22 Лютого, 2023  


Завершення дитинства ознаменовано з'явою рани в душах і серцях юнаків та юнок. По факту, ментально-емоційна неповноцінність людини "запланована" в юності: психічна неврівноваженість, гормональний дисбаланс та хвороби, депресії, демотивація, аж до небажання жити...
Душевно-сердечні рани юнацтва насправді є відкритими символічними системами з відповідно недосформованими синаптичними зв'язками та, як наслідок, гормональними збоями.
Отже, юність є дуже ніжний вразливий вік, що потребує розуміння й підтримки рідних і близьких людей.
Ці рани лікуються ментально-емоційними дарами від протилежної статі. Юнакові потрібні від дівчини визнання, вдячність, похвала, захоплення. Відчувати себе особливою, гарною і любимою - те, що бажає отримати юнка від хлопця. Так закриваються ментально-емоційні рани обох, а в душі починає жити гармонія і благодать любові. Увага, для щастя двох вповні достатньо єдності ментального й емоційного тіл. А після шлюбу (зобов'язання вірності) фізична близькість буде гармонійним продовженням благодаті любові.
Таким чином, на двох має бути одна ментально-емоційна мережа - одне Серце на двох. Такі об'єктивні данності механіки здорового життя людини.
Важливість єдиного на двох Серця помітили творці сучасної земної цивілізації, якій близько 11 тисяч років. Тому перший закон першоцаря Сварога був "одному мужу - одна жона". На думку архітекторів земної цивілізації, практика єдиного Серця є настільки базовою для людини, суспільства і цивілізації, що за його порушення була найвища санкція - стинання голови.
Закон єдиного Серця як побутова практика називається Вірність. Вірність - це чітке НІ іншим шанувальникам (відсутність зради) і постійне ТАК своїй половинці (турбота, захоплення, вдячність, визнання, задоволення, підвищення самооцінки...).
Порушення вірності розмикає ментальну благодать символічної системи людини простими ключами-мантрами на кшталт "я не найкращий" або "я не єдина". Розривається смисл жити і мотивація діяти. Нейромережа вражена, розірвані синапси-зв'язки, тому болить тіло, виробляються гормони горя.
Таким чином, зрада є руйнація ментально-емоційного здоров'я людей. Зрада вбиває свою половинку, себе, дітей... довіру, комунікацію, плани, мрії, кооперацію, бізнес, мистецтво, науку, достаток, суспільство...
Зрада майже ніколи не буває навмисною. Вона частіше є наслідком незнання. З одного боку, люди не усвідомлюють ціну наслідків зради. З іншого боку, українці часто користуються совковою символічною системою, совковими побутовими практиками, які 100% випадків виводять на порушення вірності. "Не відають, що творять", - про це буде наступний допис.
Зрада долається шляхом каяття і розгляду чи вибачення (від слова "бачити") - тобто шляхом перебудови ментально-емоційних компонентів та заживлення ран нейромережі. Каяття є машина часу. Можна і нужно повертатися в минуле, коли дуже треба... Критеріями ефективності мандрівки в часі є отримання нових знань, зміна ставлення, нові висновки та з'ява сталевого рішення діяти, рухатися до світла.
#задачі_фазового_переходу
#совок #шлюб #емоційна_зрада

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram