Україна переможе! Вільна Українська Держава! Це наша спільна справа! – Руслана Лоцман

3 Квітня, 2024  

Ця пісня була написана під час сирен, щоб тривожний звук "Ууу!" перетворити в переможну фразу "Україна переможе!". Ми промовляємо це в час сирен, як молитву, посилаючи заклик до перемоги нашим військовим. Бо саме вони – наша надія, сила і міць.

Так прокоментувала презентовану пісню співачка Руслана Лоцман.
Вона відзначила, що українська волонтерська родина допомагатиме з усіх куточків світу, щоб здолати московську нечисть та зіграти наш переможний концерт. До нього вона і підготувала цю композицію разом з Заслуженим Академічним Ансамблем пісні й танцю Збройних Сил України під керівництвом Дмитра Антонюка.

Хай звучить вона сьогодні на кожному блокпосту, на фронтових позиціях, в кожній хаті та утверджує нашу віру в перемогу!

Руслана подякувала за фронтові відеокадри з Героями Сергію Лисенку, за зйомку та монтаж відео Дмитру Глухенькому, за аранжування Володимиру Матвійчуку, за студійне зведення Юрію Куплівацькому, за рукотворне вбрання Галині Забаштій та Мілі Званцевій, за сприяння у зйомці кліпу Національному музею історії України у Другій світовій війні.

А найбільша подяка – нашим Героям-захисникам – українським воїнам. Вічна слава Героям, які віддали своє життя за Україну. Хай Бог усім допомагає, а Україна наша перемагає!

Ще одна пісня про те, що УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ, лунає на центральній площі у Празі.

Колумбійці співають українською на День незалежності України!

Соліст гурту Los iankovers Янко має українське походження (його мама з Києва, а тато – колумбієць), народився і виріс у Колумбії, після 2014 року вивчив українську, захопився старою українською музикою і зараз несе українську пісню по світу разом зі своїми музичними друзями з Колумбії та Венесуели. Також гурт виконує мікси української, латиноамериканської та італійської музики! Повне ім'я Янко: Ianko Bogdan Peñafort.

Джерело.https://www.ar25.org/article/ukrayina-peremozhe-peremozhe-bude-v-myri-bude-zhyty-bude-vilna-ruslana-locman.html

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram