Наш духовний Sanctuarium.

17 Березня, 2021  

Sanctuarium

За кожними зачиненими дверима є новий світ, який тільки й чекає, щоб бути виявленими.

Це твердження справедливе практично для будь-яких дверей, які ви можете зустріти в мальовничому Старому місті Таллінна.

І все ж, хотілося б вважати, що це особливо актуально для наших дверей, тому що за ними ви не тільки знайдете Двір святої Хільдегарди з оточуючими його середньовічними будівлями та церквою, ви також відкриєте інше місце, яке виходить за межі простого фізичного світу, щоб стати нашим духовним Sanctuarium.

Якщо у вас немає часу чи можливості особисто відвідати наш Sanctuarium та подивитися, що ми робимо для того, щоб відзначити українську культуру та вдихнути нове життя в монастирське ремесло каліграфії, ілюмінації, виготовлення паперу та друку, то, можливо, ви захочете переглянути нашу фотогалерею нижче або прочитати про нашу мету тут і зазирнути в наш світ.

І якщо б ви змогли виділити ще одну хвилину від вашого напруженого дня, то ми б хотіли попросити вас приєднатись до нас у молитві за Естонію, землю Марії.

Перегляньте короткий п’ятнадцятихвилинний фільм Славіка Бігуна про наш Sanctuarium.

Перегляньте короткий п’ятихвилинний фільм Ульяни Озовської про нашу Молитву.

Джерело:http://ukk.ee/uk/home-in-ukr/

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram