Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Юрій Ковтуненко: Старовинна українська кухня, в  цій та наступних зустрічах з кухарем з Білої Церкви

18 Квітня, 2021


Юрій Ковтуненко: Старовинна українська кухня, в  цій та наступних зустрічах з кухарем з Білої Церкви, що покорює Європу ми почуємо, забуті рецепти та секретами з Народної кухні українців. Вона є різноманітною: обрядова, святкова, поминальна, урочиста, лікувальна. Жирні, пісні, солодкі, гарячі та холодні, ароматні страви побутували в українців різних областей навіть у найважчі часи. На жаль, сьогодні ми дещо забули, що таке справжня домашня, корисна, здорова і смачна їжа. Ми вважаємо, що кухня - це душа народу. Вивчаючи народну кухню - краще пізнаєш характер народу, його цінності. Кухня - надзвичайно важливий елемент культури, який потрібно ретельно досліждувати та вивчати. Наші предки володіли надзвичайними знаннями по приготуванню найрізноманітніших страв, їх кухня була збалансованою і здоровою, вони готували з великою відповідальністю і натхненням, тому що присвячували їжу не тільки своїм рідним та побратимам, але й Богу. У цьому розділі будемо вивчати, смакувати і практикувати українську національну кухню. Ми багато з цього не знали і не смакували, тв маємо шанс пізнати у вимірі кулінарної України.
Історію для нас та Юрія розповідають брат Капранов, одін з двох інший шукає цілющі страви українців ( далі буде)

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram