Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Акція "Удар блискавки #BreathheVib", щоб вшанувати пам'ять загиблих Героїв України - громадян, воїнів запрошують латиші у всьому світі

8 Травня, 2022


Понеділок, 9 травня, о 12.00 та 19.55 за латвійським часом, латвійців усього світу запрошують взяти участь у ударі блискавки #BreathheVib, щоб вшанувати пам'ять загиблих Героїв України - громадян, воїнів - та вшанувати українську бит з усією нашою свободою. У цю годину ми відкриємо вікно - вдома, на роботі чи в машині - присвятимо хвилину мовчання Україні і, граючи латвійський та український гімн, вдихнемо свободою!
Боротьба України нагадала всім нам, що свобода - це величезна цінність. Ось так треба захищати кожен день, а ще є ті, хто хоче вбити свободолюбиву націю. Ця боротьба об'єднала вільний світ та надихнула його разом проти зла, яке не може перемогти у цій боротьбі!
9. Травень, який у вільному світі відзначають як Європейський день і який цьогоріч в Латвії - день пам'яті жертв і жертв російської агресії проти України, - саме той момент, щоб показати, що українські битви тривають ing вперед у подиху свободи, яка цінна назавжди для однієї людини у вільному світі!
Залучайте, підтримуйте та поширюйте у соціальних мережах за хештегом #ДихайВдихай!
Латвійські та українські друзі приєднаються до ЗМІ, музиканти, танцювальні колективи, спортивні клубів, підприємці, а також представники інших організацій, які знаходяться в. 19.55 разом з усіма учасниками кампанії вшановуватимуть хвилину мовчання та зіграють гімн Латвії та України!
__________________________________________________________
🇺🇦🇱🇻 9 травня, о 12:00 та 19:55 за латвійським часом, латишів у всьому світі запрошують взяти участь у флешмобі #inhalation, щоб вшанувати пам'ять загиблих героїв України - цивільних громадян та військових, їх героїчну боротьбу за нашу свободу. У зазначений час ми відкриємо вікна - вдома, на роботі чи в машині та вшануємо загиблих українців під гімни України та Латвії.
Українська боротьба нагадала нам, що свобода є величезною цінністю. Це те, що нам усім потрібно захищати щодня. Ця боротьба об’єднала вільний світ і надихнула його разом протистояти злу, яке можливо перемогти!
9 травня, що відзначається у світі як День Європи, і цього року в Латвії як День пам’яті загиблих у війні українців, - це слушний час, щоб показати, що боротьба України керується диханням свободи, що є цінним для кожної людини у вільному світі!
Приєднуйтеся, підтримайте та діліться в соціальних мережах з хештегом #Ieelpobrīvību!

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram