Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Альо́на  Савране́нко волонтерка і співачка відома як Alyona Alyona - українська хіп-хоп- і реп-виконавниця заспіває 4 травня у Вільнюсі на благодійному концерті.

27 Квітня, 2022

Alyona Alyona - відома українська хіп-хоп- і реп-виконавниця ненадовго залишила волонтерську діяльність в Україні і 4 травня проведе концерт у Вільнюському клубі Line Up. Ці пісні заспіває на  благодійному концерті

24 лютого моє життя змінилося безповоротно і назавжди. Я полишила свій провідний вид діяльності, з головою поринула в інформаційне поле бою та волонтерство. Творчість всередині мене згасла, проте я все ж інколи пишу вірші. І перше, що народилося в мені — молитва, яку ми зробили разом з @Jerry Heil Важливо! Це не звичайний трек, це молитва! ЇЇ не буде на стрімінгах. Але я дуже хочу, щоб вся Україна об’єднался в одній спільній великій молитві. 

Рідні мої Найтепліші спогади в більшості людей України протягом життя - це теплі сімейні збори на Великдень. Можливість вирватися від справ, побачити найрідніших, провідати далеких родичів, прийняти участь у створенні крашанок чи писанок, скуштувати маминих чи бабусиних страв родом із дитинства, об'єднатися у продовженні національних та сімейних традицій... Цей рік в корінь змінив нас, змінив усе навколо. Багато сімей вже не об'єднаються, багато дідусів вже не тішитимуть онуків, в багатьох печах вже не пектимуть пасхи. Ми змінили свої цінності, змінили відношення до багатьох речей. Але незмінно будемо нести крізь роки традиції своєї нації та своїх сімей. Щоби пам'ять про них була вічною. Цей трек про біль, про тугу, про спогади і про семійне тепло. І про те, що саме нас всіх об'єднує, де б ми не були.

Альо́на  Савране́нко, більш відома як alyona alyona  — українська реп-співачка та авторка пісень. 2019 року випустила дебютний альбом «Пушка» і мініальбом «В хаті МА», виконує пісні українською мовою. Неодноразово ставала лауреаткою та номінанткою українських національних музичних премій «Золота жар-птиця»YUNAM1 Music Awards.

За підсумками 2019 року увійшла до 100 найвпливовіших українців за версією журналу «Фокус» (посіла 96 місце)[3] У 2020 та 2021 роках увійшла до 100 найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус» (на 42 та 44 місцях відповідно)[4][5].

Українські видання називають її «новою українською реп-зіркою» та «сенсацією українського репу


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram