Анатолій Матвійчук До Дня українського добровольця «СЛОВО – ЗБРОЯ!

4 Березня, 2023  

До Дня українського добровольця Поетична меса на вірші Анатолія Матвійчука «СЛОВО – ЗБРОЯ!»

«Поезія не пишеться – вона стається!», – так вважає Анатолій Матвійчук, автор поезії, що стала основою мистецького проєкту «Слово – зброя!», який Національна філармонія України присвячує Дню українського добровольця. Лейтмотивом цієї поетичної меси є тема війни у всіх її вимірах, яка змінюється темою надії та віри у світле майбутнє нашої країни.

У цьому проекті, артисти виходять на сцену із вірою, що Слово теж зброя – тонка, але не менш потужна і дієва. Адже у підсумку світ міняють не так кулі і гармати, як думки, ідеї та переконання, донесені до якомога більшої кількості людей.


У колаборації з відомими українськими композиторами Віктором Криськом, Михайлом Шведом, Кирилом Стеценком працюють пліч-о-пліч, як на передовій, легендарний майстер художнього слова Анатолій Паламаренко, поет, композитор, співак, публіцист Анатолій Матвійчук, артистки філармонії Надія Агєєва-Швед і Наталія Насікан (художнє слово), Ганна Семець (вокал і художнє слово); музиканти Кирило Стеценко (скрипка), Віктор Крисько (клавішні) та Віктор Мацко (ударні).

Всі учасники цього дійства, котре поєднує слово, музику та відео, відчули на собі, що значить війна. Бо кожен мав безпосередній дотик до тих больових точок, які тепер у всіх на слуху – Макарів, Буча, Бровари, Ірпінь... Хтось там народився, жив, або опинився у найтрагічніший момент нашої спільної історії.

Відеоконтент – Анастасія Крисько. Також у дійстві звучить музика Максима Березовського та Анатолія Матвійчука. Авторка і режисерка проєкту – Надія Агєєва-Швед.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram