Андріус Багдонас Депутат парламенту Сейму Литовської Республіки - Закон, який дискримінує іноземних інвесторів треба змінити !

16 Жовтня, 2021  


Депутат парламенту Сейму Литовської Республіки Андріус Багдонас, зареєстрував поправки в Закон про правовий статус іноземців, які спрямовані на пом'якшення вимог до виплати заробітної плати підприємствам-іммігрантам: дозволити обмежитися одним ВМУ, який в Литві складає 1566,4 євро. Він у своєму повідомлені зокрема зазначив: "Мабуть не всі знають, що іммігранти з третіх країн, які створюють бізнес в Литві, повинні платити працівникам зарплату в два середніх окладу (VMU), яка становить 3132 євро?
Таке регулювання є не тільки помилковим, але і дискримінаційним, тому я зареєстрував поправки в Закон про правовий статус іноземців, які спрямовані на пом'якшення вимог до виплати заробітної плати підприємствам-іммігрантам: дозволити обмежитися одним ВМУ, який в Литві складає 1566,4 євро.
Бізнес-іммігранти створюють додану вартість для литовської економіки, створюють нові робочі місця і платять податки в державний бюджет. 2019 Литві діяло 2709 підприємств, контрольованих країнами, що не вен належать до ЄС. Ці компанії додали в державний бюджет понад 100 мільйонів євро. У 2008 році Комісія виплатила 1 євро.
Однак через несприятливий регулювання в Литві підприємці третіх країн не тільки бояться створювати бізнес, а й залишають Литву, а ми втрачаємо доходи в державний бюджет. Тому я сподіваюся, що цей законопроект отримає широку підтримку колег по Сейму і в той же час забезпечить справедливе регулювання бізнесу для іммігрантів." написав депутат.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram