Підтримати

Аудіоверсія: Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета

23 Березня, 2023

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду, соціальної організації та технологій. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального націотворення стане незворотним.

Пробудження Великої Скіфії: що таке традиційна скіфська війна і як її ведуть українці
Справжня мета російської армії в Україні – бути повністю знищеною та публічно приниженою
Хай живе нацифікація: проголосивши денацифікацію України, росіяни нарвались на етнічну війну
Як війна з орками змінює світогляд українців – 5 головних трендів
Ми вже говорили про те, що задекларована мета російського вторгнення в Україну докорінно відрізняється від реальної мети. Весь об’єктивний фактаж переконливо доводить, що справжня мета російської армії в Україні – бути повністю знищеною та публічно приниженою. Це стосується не лише армії вторгнення, а й усієї Росії. Економічні санкції, спричинені війною, вже стали для Росії не меншою проблемою, ніж сама війна. Росія швидко відкочується в совкове минуле та системно деградує. Війна, розпочата Мордором проти України, є засобом руйнування Мордору.

Проте руйнування ерефії є не метою цієї війни, а лише одним з її наслідків. Мета ж війни захована в самій Україні. Щоб її зрозуміти, пригляньмось до процесів, активованих цією війною.

Всього за три тижні війни українці стали народом, що має найвищу репутацію на планеті. Натомість росіяни, які ще вчора хизувалися своєю важливістю, репутаційно впали на саме дно й отримали клеймо проклятого народу.

Інший важливий процес, що розгортається в Україні, – це потужні зміни в масовій свідомості. Загроза несподіваної загибелі привела до того, що значна частина українців перестала боятися смерті. Відтак у народі змінюються уявлення про основи буття. Скажімо, ідея реінкарнації, яка ще вчора виглядала східною екзотикою, нині сприймається як щось рідне і самозрозуміле. Божественний захист – це вже не теорія, а обов’язковий компонент практики виживання, тому правильна молитва набуває такої ж важливості, як хороший бронежилет.

Ще більше здивування викликає вибуховий процес соціальної самоорганізації. Небезпека спонукає українців до творення різноманітних спільнот, самокерованих груп та спільних проектів. Деяка хаотичність самоорганізації лише сприяє її розгортанню.

Про що йдеться? Характер світоглядної та соціальної трансформації вказують на справжню мету війни. Справжня мета цієї війни полягає у швидкому формуванні нової нації – носія передового світогляду та передової соціальної організації.

Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального націотворення стане незворотним.

З цього випливає, що ключ до завершення війни – в руках самих українців. Світоглядна та організаційна трансформація України – це те, що ніхто за нас не зробить. Це виключно наше завдання. Жодна зовнішня допомога не зупинить війну, якщо ми самі не здійснимо те, що нам призначено.

Висновок. Справжня мета цієї війни полягає в руйнуванні старої суспільно-економічної системи та творенні нової. Війна закінчиться одразу ж, як тільки процес творення нової України стане незворотним.

Для того, щоб трансформація набула незворотного характеру, процеси світоглядного, організаційного та технологічного перетворення мають набути правильного оформлення.

Продовження:

Путін – ідеальний руйнівник Мордору, зразковий психопат
Дороговказ для Галілеї: наша стратегія у післякризовому світі (+аудіо)

Ігор Каганець. Народний Оглядач

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram