Підтримати

Богдан Токарський: Поезію та тексти пісень народжую в душі і пишу серцем - це найважніше навіть у марші

23 Березня, 2023

У нас на радіо ми знайомили слухачів з творчістю Богдана Токарського з яким я мав честь навчатись у Львівському університеті в пору нашої юності.Зараз Богдан Токарський має 40 років трудового стажу носив Богдан Йосипович на своїх плечах погони чотирьох відомств правоохоронних і фіскальних органів, причому рівня не нижче полковничого. Посади, які він обіймав, вимагали неабияких організаторських здібностей, уміння згуртовувати і мобілізовувати підлеглих йому працівників на досягнення успішних результатів службової діяльності. І якими б складними не були політичні реалії всіх цих непростих часів пізнього СРСР та становлення незалежної України, Богдан Токарський завжди пам’ятав, що він Українець, Людина та Християнин. І за цю його твердість духу та відданість ідеалам правди, принциповість та шляхетність Токарського поважають та шанують у Львові та Україні.
Як зазначив голова ЛОО НСЖУ Ярослав Климович, оскільки першою вищою освітою Богдана Токарського була журналістика, то він ніколи не поривав своїх стосунків зі своїм творчим даруванням, знаходив час і можливості для його втілення у прозі, поезії та байках. У різні періоди життя Богдана Йосиповича побачили світ три його книги. Збірка поезій «Не біймося бути собою» написана у складний карантинний період, що охопив увесь світ. У кожному вірші і байці цієї книги відчутна особлива відповідальність автора до своїх думок і роздумів, тут кожне слово в рядку стоїть на своєму місці, вивірене, вистраждане, зважене, сповнене неймовірно яскравих емоційних художніх засобів.
Пісня ОТАМАН сьогодні у премєрі нашого радіо
Ось він справжній отаман українського війська новох часів Нової України!

Підготував Петро Олар


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram