Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Четвертий вимір таланту : - Гурт Go-A Band

20 Листопада, 2021

Уперше ідея створення гурту, який би поєднував сучасну електронну музику з етнічними мотивами, виникла у Тараса Шевченка 2011 року, але йому було складно знайти однодумців. Тому перші спроби у Шевченка були вдома на ноутбуці, а з живими музикантами, робота почалась вже наприкінці 2012 року. Тоді й з'явилась перша пісня «Коляда»
У лютому 2021 року оголосили, що гурт виступить на «Євробаченні-2021» із піснею «Шум», що заснована на українській грі-веснянці «Зелений Шум».[9] Ідея та постановка виступу — Костянтина Томільченка та Олександра Братковського. Костюми створив Дмитро Курята.[10] Гурт Go_А вийшов до фіналу пісенного конкурсу посівши 2-ге місце у півфіналі 18 травня та посів 5-те місце у фіналі 22 травня.
Гурт заснував Тарас Шевченко. З початку створення склад гурту змінювався 14 разів. Музиканти походять з різних куточків України: Катерина Павленко — Ніжин, Тарас Шевченко – Київ, Ігор Діденчук – Луцьк, Іван Григоряк – Буковина.
Всі, окрім Діденчука, раніше грали важкий рок. Катерина Павленко працювала також керівником хору ветеранів, а Шевченко був у реп-гурті, Діденчук грає більш ніж на 30 музичних інструментах.[15] Примітно, що Ігор Діденчук є також учасником популярного реп-гурту KALUSH.
Гурт поєднує український автентичний вокал, сучасні танцювальні біти, африканські барабани та гітарний драйв.


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram