Підтримати

Де б я не була - Anna Wings - пісня яка заставляє думати...

13 Березня, 2023

Її девіз: З відкритим серцем до людей, з любов’ю до рідної землі!

На адресу радіо надійшо лист з вкладенням пісні, то іабуть несправедливо було б не подилитись з вами дорогий слухач.
Вітання!
За перший рік, який минув з початку повномасштабної війни, на нашій сцені з'явилося багато цікавих артистів, які намагаються осмислити у своїй творчості ці події.

Але на жаль, мало хто зміг по-новому, зрозуміло та чесно перекласти емоції та болі мільйонів українців на ноти.

Свіже трактування теми справжньої любові до рідної землі, дому та людей пропонує українська авторка та виконавиця Anna Wings, яка презентує свій сингл «Де б я не була».Пісня тотожна досвіду мільйонів вимушених переселенців, які вже другий рік вимушені проживати за межами Батьківщини. Велика кількість з них, навіть не має можливості повернутися та вимушена боротися з не тільки з матеріальними проблемами, а й екзистенціальними викликами.
WAV формат та інформація за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/116dpXqZnNPgMeLHaRjGq7okk7QVsFUXQ?usp=sharing
Хотіла би потрапити в ротацію Вашої радіостанції. Буду вдячна за зворотній зв'язок. Бережіть себе.
З повагою, ANNA WINGS

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram