Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Де розташована Країна-Яйце – країна Оу (+аудіо)

4 Травня, 2022


Гелфорд Маккіндер «стратегічним Гартлендом» вважав «Східну Європу» – територію між Чорним і Балтійським морями. Насправді ця земля є Центральною Європою, адже географічна Європа займає територію від Атлантики до Уралу.

Сакральними межами Європи можна вважати британський Стоунгендж (51°10′43″ пн. ш., 1°49′34″ зх. д.) і уральський Аркаїм (52°38′57″ пн. ш., 59°34′16″ сх. д.), які знаходяться на тій самі широті. З чисто геометричної точки зору гіперборійський Центр має перебувати між ними, тобто в районі перехрестя 50-ї паралелі і 30-го меридіану. У цьому місці розташовано Київ (50°27′00″ пн. ш., 30°31′25″ сх. д.), через який протікає річка Либедь. Пряма вказівка на Центр Світу – Гіперборію-Лебедію.

Київ є столицею України. Як показав професор Київського національного університету Володимир Петрук, «Україна» (по-давньому – «Оукраїна») – це двокореневе слово: Оу-країна, або країна Оу («Велика Скіфія – Оукраїна», Київ: Спалах, 2001. – С. 395–407).

Слово «країна» — це виокремлена територія (край), відмежована від решти земної поверхні та відмінна від неї за якоюсь суттєвою ознакою (суфікс «ин» вказує на одиничність, конкретність).

Слово «У» («оу») вказує на те, в чому полягає ця суттєва ознака. В арійських мовах слово «оу» означає яйце, захищений зародок, початок:

гелленською (давньогрецькою) ωον (ω-ον, де ον — характерне завершення гелленських слів, «ω» читається як довге «о-о») — яйце, сім’я (насіння);
латинською ovum (ov-um) — яйце, початок; ab ovo — спочатку;
німецькою Ei — яйце; Einstieg — початок, вхід;
староанглійською ei, ey — яйце; egis — захист, щит (захисна оболонка); сучасною англійською egg — яйце, begin — початок;
французькою oeuf — яйце, яйцеклітина;
румунською ou — яйце.
Отже, корінь У, Оу, Ов, Оі, Ой, Ей, Яй означають яйце, сім’я, зерно, захищений шкаралупою (щитом) зародок, початок. Відповідно «У-країна» — це країна початку, країна-яйце — джерело і захист всякого достатку (Яйце-райце). Тому тут досяг небаченого розвитку культ яйця, адже славнозвісна українська писанка — це унікальний мистецький феномен, що чітко відрізняє українців від решти народів світу, це «візитна картка» України та українців.

Ім’я «У-країна» (країна Оу) є самоназвою, — про це читаємо в знаменитій праці «Про походження й діяння гетів» («Гетіка») готського історика Йордана (6 ст.), написаній латинською мовою: «У пошуку зручніших країв і придатних місць [для поселення], він прийшов у Скіфії землі (pervenit ad Scythiae terras), що мовою їхньою Ойум називались (quae lingua eorum Oium vocabantur)» (фрагмент 27). Тобто землі Скіфії місцевою мовою називались «Оі» або «Oіу», оскільки «-um» — це типове латинське закінчення, подібно до того, як трохи нижче Йордан подає назви рік Данастр і Данапр (сучасні Дністер і Дніпро) — «Danastrum» і «Danaprum». Як бачимо, готи прийшли в «країну Оі», або «Оу-країну», як називали свою батьківщину корінні мешканці Скіфії-Скуфії, і як її донині називають українці.

Отже, ім’я Україна – Оу-країна прямо вказує на те, що це країна-зародок, сакральне «Яйце Світу», планетарний центр, духовний полюс, Гартленд. Коли він проявляє себе, то навколо нього починає обертатися світ. Відповідно, українці – це корінні мешканці України – від допотопних мисливців за мамонтами до історичних скифів, сарматів, готів, русів, козаків і наших сучасників.

Якщо це справді так, то в Україні мають бути властивості, описані античними авторами щодо Гіперборії: великі річки, родюча земля, розвинене землеробство, співуче і релігійне населення, символіка «Яйця Світу» і «Полюсу» (сварга), Сокола і Лебедя, культурний вплив на навколишні території. Усе це є! Звернімо увагу на деякі з них.

СИМВОЛІКА. Протосвастичні меандри, зображені на Мізинських браслетах з мамонтової кістки (18–25 тисячоліть тому), досі зображуються на традиційних українських вишиванках.


Сварга є головним символом Трипільської цивілізації та Софійського собору в Києві.

Сварга є традиційним українським оберегом, який зображували на дитячих колисках, кераміці, одязі, предметах побуту, хатах, іконах, писанках, прикрасах. Популярним мистецтвом України є писанкарство, у Коломиї навіть є єдиний у світі Музей писанкового розпису з найбільшим у світі пам’ятником писанці.


Сокіл і Лебедь, які летять назустріч один одному, і Паросток (зародок) нового життя зображені на гербі України. Цей герб оснований на зображенні герба Володимира Великого, розробленого для освячення Русі в аріянство у 987 році.

АРХЕОЛОГІЯ. На території України найбільша концентрація виробів кам’яного віку доарійської доби. Після Великої арійської революції 55 ст. до н. е., яка започаткувала традиційний український календар (від 5508 р. до н. е.), тут були створені найбільші міста, цілісний життєрадісний світогляд і високі мистецькі цінності, відомі нині як Трипільська археологічна культура.

ЕТНОЛОГІЯ. Україна протягом всього свого існування була расотворчим і етнотворчим «казаном». Тут періодично виникали демографічні вибухи, які завершувалися масовим розселенням арійських племен і опану­ванням ними простору від Атлантики (галли) до Японії (айни). «Візитівкою» арійців була сварга: «де сварга – там арії, де арії – там сварга». Про це розповідається у документальному фільмі «Арійський Стандарт» (2010). Центральне місце в українській міфології займає міф про Яйце-Райце.

Розселення Арійської раси Карта з книги Артура Кемпа «Марш титанів. Історія білої раси» (March of the Titans. A History of the White Race) – USA, Ostara Publications 1999, 2001.

МОВОЗНАВСТВО. Розселення арійців на навколишні тери­торії сформувало феномен арійської (індоєвропейської) мовної спільноти, первинним центром якого визнається Україна. Разом із високорозвиненою «мовою сонця» – Сенсаром – розносились культура і знання, що більшою чи меншою мірою засвоювалися народами периферії.

На Україну як центр мовотворення також вказує наявність у мові дзвінкого звука "Р", який згасає по мірі просування від Центру: у поляків він перетворю­ється на "Ж", французи гар­кавлять (вимовляють його з нату­гою), а англійці його вже взагалі не вимовляють.

Карта англійських дослідників Роберта Макрама, Вільяма Крена і Роберта Макнійла у книжці «The Story of English» («Розмова про англійську»), на якій схематично зображено поширення арійських мов від Середньої Наддніпрянщини.

На Україну як центр писемності вказує майже точна відповідність між тим, як пишеться, і тим, як читається. Це й зрозуміло, адже писемність створювалась для зруч­ної і точної фіксації промовленого. Що далі від України, то більше відхилення промовленого від записаного. Наприклад, всім відома така особливість англійської мови, що в ній пишеться одне, а читається зовсім інше. Подібне з російською мовою, і про це добре знають школярі, яким доводиться писати диктанти: отримати гарну оцінку за диктант українською значно легше, ніж за диктант російською.

МЕТАЛУРГІЯ ЗАЛІЗА. Найдавніший центр виробництва залізних виробів з рудного заліза в Україні (а можливо і в світі) засвідчено в сабатинівській культурі Південного Побужжя (13–12 ст. до н. е., сучасна Кіровоградська обл.) «Звідси поширилося вміння обробляти землю і кувати метал» (Клавдій Птоломей).
Джерело: https://radioukreurope.com/de-roztashovana-kraina-iaitse-kraina-ou-audio/

Продовження: Пульс Серця Землі


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram