ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

21 Листопада, 2021

Громадська організація «Україна-2050» вітає весь український народ з Днем Гідності та Свободи!

Під час Революції Гідності український народ героїчно виборов своє право жити гідно та вільно в своїй демократичній державі.

В той час український народ на Євромайдані також вирішив однозначно позбутися свого радянського минулого та крокувати впевнено вперед до Європи.
Громадська організація «Україна-2050» вшановує всіх героїв та учасників Революції Гідності та Євромайдану і запевняє, що буде активно підтримувати процес європейської та євроатлантичної інтеграції України до отримання її повноцінного членства в Європейському Союзі та НАТО.
Громадська організація «Україна-2050» також закликає міжнародну спільноту вповні підтримувати цей український вибір, бо незалежна і територіально цілісна Україна з повноцінним членством в Європейському Союзі та НАТО є найкращою гарантією миру і стабільності в світі.

Історична примітка
28 листопада 2013 року, Евген Чолій, як Президент Світового Конґресу Українців, виступив на засіданні Голів комітетів закордонних справ Парламентів Європейського Союзу (ЄС) у Литовському Парламенті у Вільнюсі:
У своєму слові Евген Чолій наголосив, що всупереч рішенню владних структур України від 21 листопада 2013 року призупинити процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною сотні тисяч українців по всій Україні заявили про свою готовність до здійснення європейських прагнень українського народу та понад 45 Євромайданів у більше ніж 20 країнах світу підтримали їх у цьому. У своєму виступі він закликав ЄС не ігнорувати потужний заклик українського народу бути частиною ЄС та продемонструвати, що ЄС почув цей заклик.

Цей виступ можна переглянути на YouTube за таким посиланням:

Наприкінці цього засідання Сейм Литовської Республіки, як головуючий Парламент, зробив ряд висновків, у тому числі наступні:

7. [...] закликає ЄС тримати відкриті двері для України і не відмовляти європейським прагненням і сподіванням українського народу;

9. Виявляє невдоволення з приводу грубого політичного та економічного тиску, який Росія здійснює на Україну [...].

11. Наголошує, що, незважаючи на вибір політичного керівництва, громадянське суспільство в країнах Східного партнерства є більш зрілим, ніж перед цим, про що свідчать недавні масові протести по всій Україні на підтримку асоціації з ЄС, і що в кінцевому результаті успіх демократичних реформ в цих країнах залежатиме від сили і життєздатності їхніх громадянських суспільств [...].

Слава Україні! – Героям слава!

Громадська організація «Україна-2050»

www.ukraine-2050.org

Громадська організація (ГО) «Україна-2050» є неприбуткова організація, заснована, щоб сприяти втіленню в життя за час одного покоління – до 2050 р. – стратегії сталого розвитку України, як повністю незалежної, територіально цілісної, демократичної, реформованої та економічно конкурентоспроможної Європейської держави.


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram