День коли кожен хто не доніс свій хрест і впав під кулями, його донесуть внуки на меморіальну гору, яку творить Анатолій Гайдамака

9 Травня, 2022  

Із знаменитим художником Анатолієм Гайдамакою, лауреатом Шевченківської премії, автором меморіалу Голодомор в Києві, мезею другої світової війни на Печерських пагорбах Києва, багатьох інших музеїв трагедії в Чорнобиоі.
Навіть, коли на зорі української Незалежності, Анатолій Гайдамака, робив роботу якою можливо і не пишається, то був Прапор, який над рейстагом підняв українець Олекса Берест, який встановив Прапор Перемоги над Рейхстагом. Прапор над Рейхстагом у травні 1945 року став для Європи символом перемоги над нацизмом. Його анатолій Гейдамака зумів так розмістити прапор, що заоишилось місце і для новітнього українського пророра, з багатьма документами про внесок українців у другій світовій війні. Ось тоді і згадаємо славні сторінок перемог українців.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram