ДІАЛОГИ ПРО ЛЮБОВ Оксана Заєць художник, поетеса та Петро Олар - журналіст, поет

28 Жовтня, 2021  

Оксана Заєць творить щодня у поезії, живопису, кулінарії, а найбільше старається творити середовище любові. Я слідкую за її творчістю трохи більше як пів року, коли відкрив талант цієї українки з Європи на хвилі радіо, а також розмістили вірші на письменницькому порталі. Ось сьогодні зателефонував до Чехії і попросив вийте на діалог через ЗОМ. Згадав Оксані, що вона написала у передмові до своєї першої книги такі слова: Ти знає ш, що випадковостей у житті не буває!
І те, що ця книга в твоїх руках, – теж не випадковість. Усі події завжди чимось обумовлені, тільки треба дочекатися моменту, щоб дія визріла, вистоялася, як вино, тоді смак ії розкривається, розбурхує рецептори і залишає шлейф враження.
Ця книга - моя енергія! Енергія слова! Це не збірка заримованих думок. Це прожиті емоції! Це те, що не купиш за жодні гроші світу, якщо не відчуєш сам. Спробуй заглибитися, а потім поговоримо про те, чи варто... Я ще три години тому не знав випадковість дасть мені шанс почути в Литві голос поетки з славного міста Прага в таких щирих та красивих словах поезію присвячену Батькові. То і я не можу тримати ці вірші при соби а дую їм крила щоб долетіли до ваших сердець.
І ось зараз нові діалоги які на ваші прохання стануть частішими, бо з Оксаною варто говорити й на ті теми, що більшість замовчує, а вони є важливі бо без цього і життя не життя. Зустрічайте в ДІАЛОГАХ ПРО ЛЮБОВ Оксану Заєць художницю, поетеса та Петра Олар - журналіста, а у вільний час коли сходить сонце нового дня є поетом.

Петро Олар - кінорежисер і поет

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram