Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

ДІАЛОГИ: про музику та натхнення ведуть композитор Олександр Бурміцький та журналіст Петро Олар

6 Січня, 2022

Олександр Анатолійович Бурміцький (іноді Бурмицький; нар. 15 вересня 1961, Тернопіль, тепер Україна) — український композитор, диригент, баяніст. Лауреат літературно-мистецької премії імені Івана Нечуя-Левицького. Заслужений артист України.
Має Олександр дві родини і одну Батьківщину про першу і другу написав багато пісень, як ця , Що скоро прозвучить у нас на радіо . Це його гордість Прикордонна родина (Усіх нас єдає зелений погон) - музика заслуженого артиста України Олександра Бурміцького, слова генерал-майора прикордонної служби Володимира Кохана, виконує Академічний ансамбль пісні і танцю Державної прикордонної служби України, соліст Юрій Ракул. Диригент заслужений артист України Микола Гуральник, хормейстер Ігор Охріменко. Начальник Ансамблю полковник Василь Неграй. художній керівник заслужений діяч мистецтв України Геннадій Синєок, режисер Олена Косінова. Виступ на концерті присвяченому Дню захисника України, Палац спорту м. Київ, 14.10.2017р.
Велика його Любов до України передана в пісні "Україні "- слова Миколи Луківа, музика Олександра Бурміцького, виконує Академічний ансамбль пісні і танцю Державної прикордонної служби України, диригент Геннадій Синєок, солісти Юлія Антипенко і Тимур Усманов.Фінал концерту присвяченого 20-й річниці Незалежності України в Будинку культури Служби безпеки України.
Та найбільше Вселенська любов його до Дружини Людмили....Музика Олександра Бурміцького, слова Володимира Мельникова, виконує заслужена діячка мистецтв України Людмила Бурміцька. Музичний номер з вистави "Неспляча красуня" Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України. Режисер Олена Косінова. Зйомки з благодійної новорічнї вистави для дітей військовослужбовців 27 грудня 2018 року в залі Будинку культури і мистецтв СБУ в м. Києві.
У Короля і Королеви народилась донечка. З нагоди такої події в королівстві влаштували святковий бал, запросили гостей, добру фею Розальду. Та, як часто буває в казці, зла фея Моральда на знак того, що її не запросили на свято, зачарувала принцесу Вікторію. Принцесі виповнилось 16 років, та вона ніколи не бачила снів (таке закляття феї Моральди). Друзі допомагають їй зустрітись з володарем царства снів Сам Соном… Та, щоб дізнатись, як далі розгортались події, потрібно подивитись спектакль Академічного ансамблю пісні і танцю ДПС України. Все це буде у нашому новому проеті ДЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ УКРАЇНА....


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram