Підтримати

Діалоги: про правду, правила гри і брехню, яка насторожує інвесторів...

24 Квітня, 2023

СТОП корупції та беззаконю, бо українці достойні кращого...- нова редакція де прийшлось видалити цитати з виступу Рябчуна Олександра, які виглядають поряд з навединими фактами і документами неправдоподібно, а є монологи та факти з ютуб каналу Ісландія. Суть проблеми загроза життю людей, від порушень протипожежних та будівельних норм, а все інше вирішать українські суди, надіємось, вони твердо ступили на поріг європейських реформ.

Україна, час реформ… , або чому в Європі не розуміють, як порушення у будівництві, що загрожують життю мешканців будинку по вул. Карпатська, 26-а у Києві, стримує наш вхід до Європейського Союзу.
Маленькі дрібниці інколи стають причинами великих трагедій про це як правило ми дізнаємось вже після події. Але в Україні серед наших радіослухачів є небайдужі люди, які розуміють що не все купиш за гроші, честь , совість дотримання законів та принципів якими дорожить Європа. Стають і для громадян України бажаними та звичними.
Радіо «Українська хвиля з Європи» готує серію матеріалів циклу
«Подолаймо корупцію в малому – Великої не буде». Це вже третя з розповідей - де ми старались представити всі сторони, на жаль крім правоохоронців , але посиланни на матеріали і свої запитанни ми їм надамо. Історія: яка є основою наших розповідей, це захист конституційних прав і безпеки життя проживання сімей громадян, що проживають по вулиці Карпатській у Солом’янському районі м. Києва, які є потерпілими у кримінальних провадженнях, що розслідуються слідчими Слідчого відділу Солом’янського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві за фактами кримінальних правопорушень, вчинених приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Гамаль Іриною Миколаївною та громадянином Рябчуном Олександром Володимировичем при будівництві, введенні в експлуатацію, державній реєстрації самочинно збудованого будинку за адресою: м. Київ, вул. Карпатська, буд. 26-А, та подальшій легалізації нерухомого майна, набутого злочинним шляхом.

Підготував за достепними матеріалами в інтернеті
Петро Олар - радіо Українська хвиля з Європи,
заблокований ютубом матеріал за скаргою замовника ми переробили а детельніший заблокований поки що є тут.


попередні матеріали:
"Продовжуємо тему: Подолаймо корупцію в малому – Великої не буде або Яку схему провертають забудовники у Києві?">https://radioukreurope.com/prodovzhuiemo-temu-iaku-skhemu-provertaiut-zabudovnyky-u-kyievi/
Діалоги: про правду, правила гри і брехню, яка насторожує іниесторів...

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram