Підтримати

Діалоги про війну, українців і Перемогу... Петро Олар-журналіст - Прага та Олександр Симчишин - міський Голова Хмельницького

30 Березня, 2022


Діалоги про війну, українців і Перемогу... Петро Олар-журналіст - Прага та Олександр Симчишин - міський Голова Хмельницького.
Вперше від початку повномасштабної війни ракетного обстрілу зазнав і безпосередньо Хмельницький
Вночі 30 березня росіяни завдали ударів по трьох промислових об'єктах на Хмельниччині. На місцях вже працюють рятувальники, пожежі локалізовані. Чи є постраждалі, наразі не повідомляють.

Інформацію підтвердив голова Хмельницької військової адміністрації Сергій Гамалій зранку 30 березня. «Вночі відбулось три удари по промислових об'єктах області. Пожежі локалізовано силами ДСНС, інформація щодо постраждалих перевіряється», – зазначив він.

Пізніше він додав, що вночі під час атаки військовим вдалось збити одну крилату ракету, яка була спрямована на об'єкт цивільної інфраструктури. Її збили ракетою класу «повітря-повітря» з українського винищувача.

https://zaxid.net/news/


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram