Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Діалоги: Школа "Нове покоління" в Мадриді

4 Листопада, 2021

Загальноосвітній навчальний заклад​ у Барселоні «НОВЕ ПОКОЛІННЯ»
заснований Українською Асоціацією «Джерело» (м. Барселона, Королівство Іспанія) у співпраці з Асоціацією «Українська діаспора» (м. Мадрид, Королівство Іспанія) для українських дітей у Каталонії, зокрема Барселони.

Наша мета – виховання щасливої та успішної особистості.

Наша школа здійснює діяльність у сфері дошкільної та середньої освіти, надаючи можливість українським учням отримати свідоцтво та атестат про повну загальну середню освіту українського державного зразка.

Ми працюємо за спеціально розробленою програмою середньої освіти у співпраці з «Onlineucrania» S.L. та Приватною школою «Афіни» м. Києва, яка працює на підставі Ліцензії Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Департаменту освіти і науки, молоді та спорту у сфері загальної середньої освіти (Наказ від 25.12.2015 р. № 779) та Статуту.

Наша шкільна програма враховує подібності та відмінності між іспанськими та українськими стандартами середньої освіти та зосереджена на українознавчих предметах. Таким чином, у нашій школі суттєво знижено навантаження на учнів без зміни якості освітніх послуг.

Підготував діалог Петро Олар


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram