Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Діалоги з біженцями від війни Марина Чуріна з Києва вирвалась з пекла в Макарові

26 Березня, 2022

У Макарові Київської області ідуть жорстокі бої, на дорогах багато техніки.
Про це Укрінформу повідомили з місця події.

"Спочатку пролетів дрон. За два метри від будинку був вибух неймовірної сили, фейєрверк із тисячі вогнів, потім була перестрілка, знову вибухи, але вже не такої потужності. Знову зараз бахнуло", - сказали очевидці.

Також додали, що бачили 2 “Буки”, бензовоз, тентовану машину, розповідають про сильний шум від танків. Додали, що один танк після обстрілу прогримів, десь поруч (чутний був брязкіт гусениць), і пішов на трасу, але потім туди щось прилетіло і, напевно, його знешкодили.

Як повідомляв Укрінформ, російські танки намагаються потрапити до Києва через Макарів. Близько 14.00 мешканка Макарова повідомила Укрінформу, що стоїть колона окупантів - 15 танків, 25 БТР, 15 "Уралів" з людьми. Напрямок - на Київ чи Житомир. Інші очевидці повідомляли, що російські танки стали між Макаровим і Гавронщиною. Друга частина пішла через Макарів на Житомирську трасу. Шукають вихід на Київ.

У Збройних силах України закликали громадян знищувати ворожу техніку або повідомляти про її пересування.

В оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ щодо російського вторгнення станом на 18:00 повідомлялося, що у напрямку Макарів - Київ рухається колона, для прикриття на бронетехніці ворог розмістив дітей та жінок.


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram