Діалоги з Яніною Соколовою журналістом, мамою та патріотом України 07 03 2022

8 Березня, 2022  


Відома журналістка та телеведуча Яніна Соколова в діалозі на радто Українська хвиля з Європи.
Яніна Соколова: зазначила в інтерв'ю Сергію Ждану : - Ми будемо дивитися телевізор доти, доки у нас не зміниться покоління, — так само, як і голосувати за Опозиційний блок. Можливо, це прозвучить некомфортно і зухвало, але поки не помруть ті, з кого не можна витягнути, в кому не можна задушити, вбити Радянський Союз і цей ватний склад розуму, ми не матимемо проукраїнську картину в цілому. Так, у них є діти, але це вже буде нове покоління.

І це основний сум стосовно окупованих територій, навіть цих бойовиків, сепарів і найманців «Народной милиции» цих квазіреспублік — з ними вже нічого не зробиш. А ось діти, які вчилися на книжках і на героїзації Захарченка, Гіви, Мотороли і «Ополченочки» — це проблема насправді.

Є дуже класна фраза, що доля людини визначається тим, що відбувається в її голові у момент найбільшого спротиву. Якщо це перенести на ментальний, ідеологічний супротив, то цим визначається доля таких людей, і наша мета в інформаційному просторі - підштовхнути їх до цього.

Президент країни, яку ми любимо, в якій ми зараз живемо і в якій йде війна, має бути націоналістом. Хтось запам’ятав слово «націоналізм» з радянських часів як негативне. Але левова частка успішних країн, зокрема Сполучені Штати Америки, — це країни, засновані ідеологічно на націоналізмі, на любові до своєї країни, на унікальності своєї держави. І якщо ми здобудемо левову частку націоналістів у парламенті і біля керма країни, то повірте, життя дуже зміниться. І війну ми теж зможемо виграти.

Я проти агресії і дій ультраправих, які інколи виникають і дискредитують такий націоналістичний рух. Такі речі є. Але зрозуміло, що росіяни наш найбільший ворог і розуміють тільки позицію сили.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram