Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Діалоги з Європи Наталія Трибушук Союз Українок Джульяно Італія

26 Лютого, 2022


Українці активно підтримують війскових та захисників України у війні з Росією. Світ виступає разом солідарно і чим може підтримує Україну.
Міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо засудив нову широкомасштабну агресію РФ проти України та пообіцяв Україні спільну з союзниками підтримку.
Заяву про це він розмістив у своєму Twitter, пише "Європейська правда".
"Військова операція РФ - серйозна і невиправдана, неспровокована агресія проти України, яку Італія суворо засуджує. Це порушення міжнародного права. Італія підтримує народ України, разом з ЄС і партнерами у НАТО", - заявив Луїджі Ді Майо.
Раніше очільник МЗС України Дмитро Кулеба звернувся до світу у зв’язку з початком війни.
Із заявою виступив також президент США, який пообіцяв, що "світ притягне Росію до відповідальності", а також інші лідери.
Діаспора в Канаді закликає негайно посилити санкції проти Росії. Західним державам слід невідкладно запровадити новий пакет санкцій проти Росії через визнання нею незалежності так званих “Л/ДНР”, заявила президентка Конгресу українців Канади Олександра Хичій.

***

Визнання Росією незалежності самопроголошених так званих “Л/ДНР” підриває безпеку Європи та вимагає рішучої реакції світу. Про це на своїй сторінці у мережі Твіттер написала міністр закордонних справ Болгарії Теодора Генчовська.

***

Румунія засудила визнання незалежності маріонеткових утворень "Л/ДНР" та нагадала, що Росія є постійним членом Ради Безпеки ООН, який своїми діями загрожує глобальному миру та безпеці, гарантовані РБ ООН. Про це йдеться у заяві президента Румунії Клауса Йоханніса.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram