Дмитро Морган: Я всім серцем обіймаю Буковину і всю Україну

2 Квітня, 2023

Про Дмитра Моргана багато людей говорять найщиріші слова, я дивлячи в його блакитні очі, відчував як він любить Україну і як старається допомогти їй бути Європою, не тільки теротиріально, але і бути раєм для достойного життя людей. Я міг би, як професійний журнальналіст та кінорежисер розповісти багатопро цю Людину, як Дмитро Іванович допомагає волонтерам і ЗСУ , автомобілями, водою, маскувальними сітками, продуктами. Він є одним з основних жертводавців Міжнародного благодійного фонду Українська друза" Своїми пожертвами і скромною працею він заслужено отримав медаль " Волонтеру - Людині з Великим серцем"було . Мабуть добре було щоб у нас на радіо ДЯКУЮ сказали ви, адже багатьом в Україні відома його чуйність, доброта і велике любляче серце...

Дмитро Іванович Морган не залишився в осторонь, коли до нього звернулися з проханням про допомогу, він допомагає... У всі часи доброта була однією з головних чеснот людини. Добрі, чуйні, небайдужі люди ставали героями багатьох казок, оповідань та інших творів. Одного чудового святкового дня, коли всім дітям в школі роздавали подарунки, директор школи привітавши всіх присутніх сказала, що Святий Миколай приніс всім дітям гостинці. Після гучних оплесків, одна дівчинка голосно сказала «Ми знаємо цього Миколая – це Думітру Морган»!
Так і цього разу Дмитро Іванович Морган не залишився в осторонь, коли до нього звернулася родина з проханням про допомогу в придбані інвалідного візка для їхнього сина інваліда. Дізнавшись яка саме коляска необхідна, яким вимогам повинна відповідати, Д.Морган замовив сім інвалідних візків вже на наступний ранок. Життєво важливий подарунок був переданий родичам молодого хлопця, інші шість були подаровані геріатричному пансіонату для людей похилого віку в м.Чернівці.
Родина сина з фізичними обмеженнями та начальник Головного управління Національної соціальної сервісної служби в Чернівецькій області Іларій Мінтянський безмежно вдячні Дмитру Івановичу Моргану за подарунок який дозволить людям-інвалідам підтримувати зв’язок із зовнішнім світом і розширить коло їхнього спілкування.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram