Підтримати

До роковин повномасштабної війни українці та друзі України провели заходи в 62-х країнах світу

28 Лютого, 2023


24-26 лютого світові українські громади та організації у 62-х країнах та понад 350 містах світу, разом зі свідомими громадянами, громадськими спільнотами, дипломатами, лідерами урядів і політичними діячами об’єдналися в потужну хвилю на підтримку України.


Австралія, Австрія, Азербайджан, Алжир, Аргентина, Бельгія, Болгарія, Боснія та Герцеговина, Бразилія, Велика Британія, Вірменія, Греція, Грузія, Данія, Естонія,
Ізраїль, Індія, Ірландія,Ісландія, Іспанія, Італія, Йорданія, Казахстан, Канада,
Киргизстан, Кіпр, Латвія, Литва, Ліван, Люксембург, Македонія, Малайзія
Мальта, Мексика, Молдова, Монако, Монголія, Нідерланди,
Німеччина, Нова Зеландія, Норвегія, Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ)
Парагвай, Південна Африка, Польща, Португалія, Румунія, Сербія, Сінгапур,
Словаччина, Словенія, Сполучені Штати Америки, Таїланд, Туніс, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Японія - свідчили мирні українські демонстрації, молитовні та культурні заходи у ці дні.

Дякуємо за підтримку кожному учаснику і учасниці, всім організаторам та спонсорам цих важливих подій. Ці 365 днів стійкості докорінним образом змінили ставлення світу до російсько-української війни, що триває 9 років. Без підтримки наших впливових українських організацій та дружніх спільнот багато з цих змін були б неможливі. Дякуємо за силу вашої єдності!

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram