Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Документальний фільм "Казка про Коника" з 9 вересня йтиме в кінотеатрах України

13 Вересня, 2021

Колишній антирадянський активіст, а нині – монах в миру і художник, Анатолій Лютюк мешкає у старовинній кам’яній вежі в самому серці Таллінна. Він щодня молиться за природу і створює саморобні книги у власній майстерні. Багато років тому Анатолій дав обітницю знаходити щось добре у кожному дні. Початок війни на Сході України змушує його залишити мирну естонську столицю і з волонтерською місією вирушити у прифронтові містечка. Поєднуючи духовне життя з соціальним активізмом, з 2014 року він постійно їздить на Донбас, щоб доставити гуманітарну допомогу, де його обітниця випробовується реальністю «сірої зони».
Друзі, рекомендую подивитися документальний фільм "Казка про Коника", який з 9 вересня йтиме в кінотеатрах

Києва, Львова, Харкова, Запоріжжя ті багатьох інших українських міст.
Це розповідь про життя та служіння Україні Анатолія Лютюка - засновника Української греко-католицької церкви в Естонії, який побудував церкву та Центр української культури, автора численних міжнародних культурологічних проектів. З початку війни - волонтера та партнера (як керівника Центру української культури) Міністерства закордонних справ Естонії щодо реалізації гуманітарної допомоги Україні.
Графік та місця показу фільму подані за цим посиланням
https://www.docutoloka.org/a-tale-about-a-grasshopper/...

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram