Друга після португальської. Українська мова стала офіційною мовою муніципалітету в Бразилії

16 Жовтня, 2021

У вівторок, 5 жовтня, у бразильському муніципалітеті Прудентополіс українську мову визнали офіційною. Тепер вона зможе функціонувати на рівні з португальською, яка є офіційною мовою у Бразилії.
Про це повідомляє Світовий конгрес українців.
Відповідне рішення депутати підтримали одноголосно. У конгресі зазначили, що новий закон відкриє нові можливості для обміну спеціалістів та навчання молоді.
Крім того, закон дозволить муніципалітету забезпечити викладання української мови і сприятиме її популяризації серед населення.

Для цього місто може розвивати пресу, музику, театр та інші сфери культури українською мовою. Крім того, у Прудентополісі тепер зможуть навіть встановлювати дорожні та туристичні знаки українською мовою.

Як зазначається в обгрунтуванні до законопроекту, значення української мови для муніципалітету — унікальне, оскільки там досі існують публікації українською мовою; релігійні святкування та радіопрограми ведуться українською мовою..

Цей муніципалітет називають столицею української громади у Бразилії, адже 75% усього населення міста мають українське походження. Переважно це вихідці з Тернопільщини.

Джерело: https://www.ukrainianworldcongress.org/support/

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram