Підтримати

ЕВГЕН ЧОЛІЙ, Експрезидент СКУ, подякував уряду канадської провінції Квебек за прихисток українців

10 Лютого, 2023


Почесний консул України в Монреалі (Канада), експрезидент Світового конгресу українців Евген Чолій подякувати уряду Квебеку за підтримку українців, тимчасово переміщених до цієї канадської провінції.
Про це Укрінформу повідомило Почесне консульство України в Монреалі.

Слова подяки почесний консул висловив під час Річних днів керівників консульських установ, організованих Урядом Квебеку у містах Квебек та Беканкур.

Пан Чолій також закликав уряд Квебеку визнати, що Росія є державою-спонсором тероризму, яка вчиняє геноцид в Україні, а також сприяти, щоб міжнародна спільнота невідкладно надала Україні всю необхідну зброю для припинення повномасштабної війни Росії проти України і тим самим забезпечила мир, безпеку та стабільність у світі.

Нагадаємо, почесний консул України в Монреалі Евген Чолій, який також є президентом громадської організації «Україна 2050», у своїй статті «Коли закінчиться геноцидна війна Росії?» закликав західних лідерів невідкладно надати Україні всю необхідну зброю для припинення цієї війни і тим самим забезпечити мир, безпеку та стабільність у світі.

Фото: Почесне консульство України в Монреалі

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram