Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

ЕВГЕН ЧОЛІЙ : - ПРИВІТАННЯ ІЗ НАГОДИ 25-ї РІЧНИЦІ УХВАЛЕННЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

29 Червня, 2021


ПРИВІТАННЯ ІЗ НАГОДИ 25-ї РІЧНИЦІ УХВАЛЕННЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!
25 років тому, 28 червня 1996 року, Верховна Рада України ухвалила Конституцію України – основоположний Закон, який за своїм змістом встановлює основи суспільного і державного устрою країни, визначає напрями розвитку суспільства і держави, основи організації та діяльності державних органів, а також органів місцевого самоврядування, встановлює конституційні гарантії здійснення прав та свобод людини і громадянина, спрямовує розвиток державної та самоврядної форм народовладдя – тому займає центральне місце в правовій системі держави.
Однією з перших європейських Конституцій у сучасному розумінні – є «Пакти та Конституції прав і вольностей Війська Запорозького», яку було написано ще 1710 року Пилипом Орликом, гетьманом Війська Запорозького. Ця «Конституція Пилипа Орлика» була написана для встановлення вільної Запорізько-Української Республіки. Тому Україну можна вважати однією з перших європейських держав – яка закладала основи сучасної структури права.
Конституція України починається словами:
«Верховна Рада України від імені Українського народу – громадян України всіх національностей, виражаючи суверенну волю народу, спираючись на багатовікову історію українського державотворення і на основі здійсненого українською нацією, усім Українським народом права на самовизначення, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя, піклуючись про зміцнення громадянської злагоди на землі України та підтверджуючи європейську ідентичність Українського народу і незворотність європейського та євроатлантичного курсу України, прагнучи розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями, приймає цю Конституцію – Основний Закон України.»
З нагоди 25-ї річниці ухвалення Конституції України Громадська організація «Україна-2050» вітає всіх українців в Україні та в діаспорі та закликає усіх так вести себе, щоб Конституція України була не просто декларативним документом, а Основним Законом, який всі українці дійсно шанують та керуються ним у своєму щоденному житті.
Оскільки до основних наших статутних цілей є сприяння набуттю повноправного членства України в НАТО та Європейському Союзі Громадська організація «Україна-2050» продовжуватиме співпрацю з нашими владними структурами, Церквами і всім громадянським суспільством України, щоб активно реалізувати європейський та євроатлантичний курс України згідно з Конституцією України.
Слава Україні! Героям Слава!

Евген Чолій
Президент Громадської організації «Україна-2050»
www.ukraine-2050.org
Громадська організація (ГО) «Україна-2050» є неприбутковою організацією, заснованою, щоб сприяти втіленню в життя за час одного покоління – до 2050 року – стратегії сталого розвитку України, як повністю незалежної, територіально цілісної, демократичної, реформованої та економічно конкурентоспроможної Європейської держави.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram