фільм Мати Апостолів - мистецька правда про війну в Україні на екранах Литви

12 Квітня, 2022

З 12 ПО 18 КВІТНЯ 2022 РОКУ В КОСТЕЛАХ ТА КУЛЬТУРНИХ ЦЕНТРАХ ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ВІДБУДУТЬСЯ БЛАГОДІЙНІ АКЦІЇ «МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ» ТА БЛАГОДІЙНІ ПОКАЗИ ФІЛЬМУ «МАТИ АПОСТОЛІВ» ЗА УЧАСТІ ВИКОНАВИЦІ ГОЛОВНОЇ РОЛІ НАТАЛІЇ ПОЛОВИНКИ, РЕЖИСЕРА ЗАЗИ БУАДЗЕ ТА ПРОДЮСЕРА ДМИТРА ОВЕЧКІНА

Творча група студії "Золоте руно", яка працювала над фільмом  "Мати Апостолів "завітала в Литву на тиждень українського кіно, щоб преставити свій фільм на благодійних показах, а також зібрати кошти для лікування поранених війною в Україні. У співпраці з Литовською кіностудією "АРАТТАФІЛЬМ"

Фільм "Мати Апостолів" створений у 2020 році компанією "Студія "Золоте Руно" за підтримки Міністерства культури України за сприяння Міністерства оброни України, Генерального Штабу, Повітряних Сил та Десантно-штурмових військ ЗСУ, добровольчих батальйонів.

Фільм розповідає про Мати, яка у пошуках сина-льотчика, чий гуманітарний літак було збито над окупованою територією, опиняється в абсолютно агресивному світі. У цьому пеклі вона не лише шукає сина, але маючи велику любов в серці та милосердний характер, змінює всіх, кого зустрічає на своєму шляху. Найголовніше, вона змінюється сама, здобуваючи воістину сакральну силу! Її відчай і біль перероджуються у вічний материнський дух землі, повертаючи додому своїх синів, живих чи мертвих.

У 2021-2022 роках фільм вже отримав 61 світових нагород в США, Канаді, Польщі, Італії, Іспанії, Німеччині, Туреччині, Угорщині, Франції, Словаччині, Голландії та Україні. В цьому році фільм включений в офіційну програму ще 50 світових кінофестивалів!

Перегляд фільму за посиланням:

https://www.patreon.com/mother_apostles

 

Перед початком БЛАГОДІЙНИХ ПОКАЗІВ ФІЛЬМУ «МАТИ АПОСТОЛІВ» в Литовському руському драматичному театрі Гості з України Наталія Половинка , Заза Буадзе, Дмитро Овечкін ...
В ввечері відбулось творче спілкування з Литовським композитором Кестусісом в Каунасі де співали українські пісні навіть литовською мовою.

На завершення Першого дня показів у Литві Наталія Половинка з подругами Соломією та Марією з Львівського театру Слово та Голос виконали молитовний спів  "Ірмoс для України. Українські давні духовні напіви та пісні"

В театрі Вільнюса, після завершення фільму Співали: Наталія Половинка - З.а. України, Лауреатка Національної премії ім. Т. Шевченка, Соломія Кирилова,  Марія Кміть - артисти Театрального Центру «Слово і голоС» / Львів, Україна/

Концерт присвячуємо народу-воїну України, який стоїть щитом для Європи і захищає цілий світ від війни путінської Росії. І з вдячністю народу Литви, який піднявся на підтримку українців.

ІРМОС – співи з ранньохристиянської літургії виконуватимуться у поєднанні з традиційними українськими піснями. Під час цього особливого вечора зов землі до неба зустрінеться з даром, що спускається з неба на землю, таким чином зцілюється людина і з нею весь світ.

Моя земля – Пісня. Вона береже сьогодні нашу споконвічну силу – волю до життя! Бо життя завжди перемагає смерть. Ми з вами разом – переможемо!
Наталія Половинка, автор проекту

Слово і голоС - це сучасний театр, котрий здійснює живу Традицію України засобами театру і музики. Три головні напрямки діяльності - освіта, художнє дослідження і театр - творять Театральний Центр, в основі якого - Людина. Її Слово як вість в просторі світу, її Голос як свідоцтво часу.

Наталія Половинка – співачка, актриса театру та кіно, режисер, педагог, засновниця та керівник Львівського театрального центру Слово і голос. Навчалася музиці в Державній консерваторії ім. М. Лисенка у Львові (клас проф. Марія Тарнавецької), театру – у Єжи Гротовського в Workcentre в Понтедері, Італія. Виконавиця давнього духовного напіву, традиційної пісні, романсу, класичної музики та сучасної української академічної музики. Автор проектів на межі театру та музики. Автор унікальної театральної методології роботи з голосом і співом, вона веде численні майстерні, в т.ч. в Єльському університеті (США) та Уельському університеті (Великобританія). Педагог освітніх проектів Інституту ім. Єжи Гротовського. У 1988–2006 роках актриса і музичний керівник Театру ім. Леся Курбаса у Львові. Створила та очолила у 2003–2010 роках, Мистецьке обєднання Майстерня пісні, у 2010 році заснувала та провадить Театральний Центр Слово і голос у Львові. Лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка на багатьох міжнародних фестивалів театру та кіно, у т.ч. премія Срібний Георгій, Найкраща жіночу роль за головну роль у фільмі Брати. Остання сповідь (реж. Вікторія Трофименко, 2013). Останнього року нагороджена 6-ма престижними світовими кінофестивалями у США, Канаді, Італії, Франції та в Україні за гол.роль у фільмі Мати апостолів (реж. Заза Буадзе, 2020), основаному на реальній історії 2014 року війни Росії проти України.

 

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram