Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Фільм Петра Олара "Сталкер Чорнобилької зони" прем'єра в Антарктиді

29 Квітня, 2021

“СТАЛКЕР ЧОРНОБІЛЬСЬКОЇ ЗОНИ” та дипломна робота на режисерському факультеті ВДІКу “ ЯДЕРНИЙ СЛІД” Документальний фільм Петра Олара … Але спочатку була курсова робота у ВДІКУ, основою якої став сюжет який створив для програми ВЗГЛЯД, А потім написав сценарій та дозняв документальний фільм , що отримав гран прі та премію ЮНЕСКО на фестівалі у Тренческій Теплиці, В цей фільм я вкладав стільки болю і любові до рідної землі, як герой фільму - Петро Ємець у свої картини. Я старався образно мовою кіно показати і збагнути, що сталось з моєю Вітчизною? Де кінець тому ядерному розпаду душ і тотальній байдужості. В цьому фільмі я виступав в трьох іпостасіях, автора сценарію, режисера та оператора, І провів зі сталкером Петром Ємцем не один день в зоні, він з мольбертом, а я з кінокамерою, яку потім прийшлось знищити, бо фонила і дуже світилась та стала небезпечною, На жаль більшість героїв цієї документальної стрічки відійшли за межу вічності. А я продовжую боротьбу з байдужістю і памятаю про тих сталкерів, які рятували Європу та світ від страшної радіації. Вклонимось і ми памяті цих героїв переглядом фільму… Автор сценарію, режисер і оператор – Петро Олар. 1987 рік (хронометраж 30 хв.)

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram