Підтримати

#Гартленд. Епізод 1. Хто є українцем? О. Білозір та І. Каганець у проєкті "Гартленд: тут і тепер"

9 Березня, 2023

Починаємо серйозну розмову про Україну та її майбутнє. Етнос і нація. Постіндустріальна розвилка. Середній клас. Світоглядний фундамент. Учасники дискусії:
Оксана Білозір – політик, громадський діяч, народна артистка.
Ігор Каганець, письменник, футуролог, засновник ar25.org

00:00 Початок
00:15 Козацькі зачіски у готів-аріян на мозаїці 12 століття
01:11 Оксана Білозір про «Народний Оглядач»: що викликає духовний резонанс. Україна – це країна успіху.
05:09 Аріянське вітання «Радіймо!». «Богородице Діво, радуйся!».
07:34 Пульсар Україна. Ми пройшли через десятки криз і завжди відроджувалися.
08:23 Етимологія – наука про істинні значення слів. Україна – «країна-зародок», «яйце-країна». 532-річний цикл.
12:21 Важливість етимології для сучасного світу. Фундамент для творення майбутнього. Мислити і думати – в чому різниця?
15:05 Що таке мир? Українці і росіяни його розуміють по-різному. Добровільна згода і примусове підпорядкування. Чому Мордор не дотримується договорів. Коли буде мир з Росією? Тоді, коли Україна буде озброєна до зубів. Росія і Китай – хто старший брат?
25:29 Слово «нація». Чому воно викликає такий опір? Віктор Ющенко: «моя нація». Республіка і диктатура. Дві форми розвитку народу: аморфний етнос і структурована нація. Критерії ідентифікації: зовнішній вигляд, мова, справи. Чи можуть марсіяни бути українцями? Нація – це етнос, який створив власну систему управління і живе своїм розумом.
40:35 Що відбувається в Україні? Спроба підфарбувати вмираючу систему? Треба знати світові тенденції. Світ стоїть на порозі великої розвилки. Суспільно-економічна формація – це конгломерат: політика, економіка, освіта, харчування, спосіб життя. На зміну індустріальній формації приходить постіндустріальна формація. Але може відбутися збереження індустріальної формації у формі ультраіндустріальної формації. Китай і Росія стали на шлях цифрового концтабору. В Європі та США триває боротьба. Квазіальянс Росії і Китаю. Україні підходить лише постіндастріал.
52:08 Нинішня влада в Україні де-факто сприяє формуванню сили, яка буде рушієм переходу до постіндустріальної формації. Пропорція 5:95 працює на рівні як «малої людини», так «великої людини» – етносу. Хто такий «середній клас»? Варнова структура середнього класу. Українці тяжіють до відтворення традиційної структури суспільства: брахмани, кшатрії, господарі. Середній клас має керувати народним тілом. Це й буде переходом до постіндастріалу.
------
Обговорення і посилання на сайті "Народний Оглядач" https://www.ar25.org/node/46380
Підписуйтесь на офіційний канал Оксани Білозір в один клік: http://bit.ly/OBilozirSubscribe

Сайт ► http://bilozir.info/
Instagram ► https://www.instagram.com/oksana.bilo...
Facebook ► https://www.facebook.com/oksana.bilozir
Telegram ► https://t.me/oksana_bilozir

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram