Підтримати

Глава держави анонсував добрі новини з фронту

16 Грудня, 2022

Сили оборони зміцнюють позиції по всій лінії фронту, скорочують можливості загарбників, знищують їхню логістику й готують добрі новини для українців.
Про це Володимир Зеленський сказав у відеозверненні, повідомляє Укрінформ.

"Загалом по фронту всюди зміцнюємо наші позиції, скорочуємо можливості окупантів, знищуємо їхню логістику і готуємо хороші новини для України", – наголосив глава держави.

Він зазначив, що на всіх напрямках фронту тривають активні дії. У цьому контексті Президент відзначив бійців 25-ї Повітряно-десантної бригади за хоробрість при звільненні окупованих територій на Луганщині.

Читайте також: Президент: Україні потрібна перемога над росією, зокрема і в енергетиці
24 лютого росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, чим продовжила військову агресію, що триває з 2014 року. російські війська проводять масовані бомбардування та обстріли мирних українських міст та сіл. На тимчасово окупованих територіях ворог розв’язав масовий терор проти цивільного населення.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram