Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНА-2050» ПРОВЕЛА ЗАСІДАННЯ СВОЄЇ ПОЧЕСНОЇ РАДИ

14 Грудня, 2021


11 грудня 2021 року Громадська організація (ГО) «Україна-2050» провела засідання своєї Почесної ради у віртуальному форматі.

Президент ГО «Україна-2050» Евген Чолій надав звіт про здійснену діяльність у 2021 році, яка включала створення Постійної міжнародної місії медіа-моніторингу щодо дезінформації відносно України та української діаспори, започаткування діяльності цієї Місії 4 червня 2021 року та оголошення її першого звіту щодо результатів спостерігання 31 серпня 2021 року. Станом на сьогодні ця Місія нараховує 166 членів з 56 країн, які на волонтерських засадах здійснюють медіа‑моніторинг 42 мовами світу.

Евген Чолій розповів Почесній раді про свою участь в якості доповідача у кількох конференціях та свою двотижневу робочу поїздку в Україну з нагоди відзначення 30-ої річниці відновлення Незалежності України, яка включала зустрічі з Главами Церков, високопосадовцями владних структур і неурядових організацій, участь у різниx заходах, пов’язаних із відзначенням Незалежності України та підписання Меморандуму про співпрацю з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Він також повідомив про свої віртуальні конференції з нашими громадами в Аргентині, США (Іллінойс), Португалії, Румунії, Німеччині, Хорватії, Бразилії, Польщі та Франції, щоб нагадати їм про їхній внесок протягом останніх 30 років Незалежності України та заохотити їх активно підтримувати Незалежність України у ці складні часи посиленої російської агресії на сході України, у тому числі допомагати протистояти російській дезінформації та продовжувати адвокаційну роботу, щоб міжнародне співтовариство вжило конкретні заходи щоб:

НАТО надав Україні План дій щодо членства в НАТО;

Росія не могла обійти Україну у постачанні газу до Європи і подальше вживати газ, як політичну зброю проти Заходу; та

Росії було заборонено користуватися платіжною системою SWIFT, якщо вона не деокупує Україну протягом певного періоду часу, визначеного Заходом.

Почесна рада обговорила ці заходи та плани на майбутнє, враховуючи сучасну ситуацію в Україні та надала стратегічні рекомендації.

До Почесної ради ГО «Україна-2050» входять: Евген Чолій, Голова Почесної ради; Блаженніший Епіфаній, Митрополит Київський і всієї України та Предстоятель Православної Церкви України; Блаженніший Святослав, Глава Української Греко-Католицької Церкви; Кость Темертей, підприємець і меценат, Співголова Дорадчої ради Світового Конґресу Українців, Голова Дорадчої ради Конґресу Українців Канади та Член Міжнародної дорадчої ради Атлантичної Ради; Джейсон Кенні, Прем'єр-міністр провінції Альберти в Канаді; Андріюс Кубілюс, Член Європейського Парламенту від Литви, Прем’єр-міністр Литви (1999‑2000 і 2008-2012), Член Комітету з закордонних справ Європейського Парламенту та Член Делегації Європейського Парламенту у Комітеті Парламентської асоціації Україна-ЄС; Міхаель Ґалер, Член Європейського Парламенту від Німеччини, Постійний доповідач з питань України у Комітеті з закордонних справ Європейського Парламенту, Заступник голови Руху Європейська Німеччина і Член виконавчої та політичної асамблеї Європейської народної партії; Петрас Ауштревічус, Член Європейського Парламенту від Литви, Член Комітету з закордонних справ Європейського Парламенту, Доповідач Європейського Парламенту з питань Східного партнерства і Голова неофіційної групи Європейського Парламенту «Друзі Європи і України»; о. Богдан Прах, Ректор Українського католицького університету; та Юрій Бобало, Ректор Національного університету «Львівська політехніка».

Громадськa організація «Україна-2050»
www.ukraine-2050.org

Громадська організація «Україна-2050» є неприбутковою організацією, заснованою, щоб сприяти втіленню в життя за час одного покоління – до 2050 року – стратегії сталого розвитку України, як повністю незалежної, територіально цілісної, демократичної, реформованої та економічно конкурентоспроможної Європейської держави.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram