ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНА-2050» ВІТАЄ СПІЛЬНУ ЗАЯВУ ЧЛЕНІВ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ І ЗАКЛИКАЄ МІЖНАРОДНУ СПІЛЬНОТУ ДІЯТИ

5 Квітня, 2021  

Громадська організація «Україна-2050» вітає наступну «Спільну заяву членів Європейського Парламенту щодо посилення напруженості внаслідок нарощування російської армії на сході України», опубліковану 2 квітня 2021 року:
«З великою тривогою ми спостерігаємо нарощування російських збройних сил та провокації на сході України й поблизу України. Ми глибоко шкодуємо щодо безперервних втрат життів та інших втрат, завданих Україні.
Ми закликаємо до повного дотримання тексту і духу Мінських угод та узгодженого припинення вогню. Ми закликаємо Росію зробити активні кроки щодо зниження напруженості шляхом припинення нарощування військової потужності в Україні й поблизу неї, припинення військових провокацій і залякування України. Ми також звертаємося до міжнародної спільноти та лідерів демократичних країн із закликом висловити занепокоєння і різкий осуд дій російської владних структур.
Ми продовжимо уважно стежити за ситуацією на сході України з метою деескалації напруженості та зрештою відновлення територіальної цілісності України.»
http://austrevicius.lt/assets/Laiskai/Statement-in-reaction-to-Russias-military-build-up-in-eastern-Ukraine.pdf
В даний час Росія посилює свою військову агресію на сході України, яка тільки минулого тижня забрала життя ще чотирьох українських вояків.
Міжнародне співтовариство та лідери демократичних країн повинні реагувати зараз, додатково підтримуючи спроможність України захищати свою територіальну цілісність та вводячи посилені санкції проти Росії для того, щоб вона повністю виконувала свої зобов'язання за угодами про припинення вогню, включаючи Мінські угоди, які вона підписала.
Громадська організація «Україна-2050» дуже рада, що серед членів Європарламенту,які підписали цю заяву, є три члени її Почесної ради, а саме Петрас Ауштревічус, Міхаель Галер та Андріюс Кубілюс.

Евген Чолій
Президент Громадської організації «Україна-2050»
Президент Світового Конґресу Українців (2008-2018 рр.)
www.ukraine-2050.org

Громадська організація (ГО) «Україна-2050» є неприбутковою організацією, заснованою, щоб сприяти втіленню
в життя за час одного покоління – до 2050 року – стратегії сталого розвитку України, як повністю незалежної,
територіально цілісної, демократичної, реформованої та економічно конкурентоспроможної Європейської держави.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram