Громовиця Бердник: Життя змагається з силами Мороку — і нехай пребуде з вами Сила ясного Сонця.

19 Березня, 2023  

Завтра, 20 березня об 23-24 за Києвом наступить Весняне Рівнодення. Наступить астрономічна весна. День і ніч зрівняються в часі, на кілька днів космічні терези зрівноважаться, і після 24 березня день почне збільшуватися.
Великдень — так називали цей день наші предки задовго до приходу християнства. Але й зараз, скажімо, в іранській традиції, день Весняного рівнодення — це свято Новруз, «новий день», перший день іранського календаря.
Європейські народи вважали, що Богиня Життя в образі юної Діви виходить зі свого підземного палацу, щоб потім на Бельтайн вийти заміж за свого обранця і народити нове Життя. Леля, Остара, Астарта (до речі, помічаєте співзвуччя?) — по різному називали її в різних культурах, але суть незмінна: у всіх своїх проявах весняна Богиня — джерело життєвої сили, снаги, весни, любові і радості. Вона надихає на нові починання і благословляє втілювати їх у життя.
Завтра впродовж дня добре запалити вогонь, подякувати Всесвіту за все подароване впродовж циклу. Адже попри війну, минулий цикл приніс нам багато радісного і доброго. Згадайте про нього, навіть якщо пам’ять опирається.
Для майбутнього достатку варто зробити символічний подарунок близьким людям або тим кому вважаєте за потрібне. Ми знаємо, кому ми нині несемо усі матеріальні дари, а сьогодні-завтра ще й сама Остара веліла.
Ваша щедрість і подаровані подарунки принесуть вам процвітання.
Світанок Рівнодення несе особливий енергетичний заряд очищення і натхнення, є повір’я, що сонце, сходячи в цей день, «ряхтить», грає різними кольорами веселки, і щасливою і здоровою весь рік буде та людина, котра це побачить.
Оскільки точка Рівнодення наступає завтра майже опівночі, світанок треба зустрічати 21-го. Хто матиме натхнення піднятися рано-вранці — вийдіть на балкон або навіть на вулицю і поспостерігайте схід сонця.
Попросіть у нього і в Богині-Природи здоров’я і очищення для себе, для своїх родин, для своєї країни, для всієї Планети. І ми знаємо, очищення від чого ми будемо просити.
Святкуйте торжество Життя в ці складні і тривожні дні, коли сама Богиня Життя змагається з силами Мороку — і нехай пребуде з вами Сила ясного Сонця.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram